Nowy wymiar domowego oczyszczania skóry!

Oczyszczanie to podstawa prawidłowej pielęgnacji i najważniejszy zabieg, dzięki któremu skóra jest zdrowa i naturalnie piękna. Sprawia, że jest ona aksamitnie miękka i pełna blasku, a przede wszystkim –  doskonale przygotowana na przyjęcie substancji odżywczych zawartych w preparatach kosmetycznych. Jak zatem oczyszczać skórę, aby mieć gwarancję, że jest ona idealnie świeża  i czysta? Odpowiedź jest prosta – wystarczy sięgnąć po elektryczną szczoteczkę oczyszczająco-peelingującą SMASH firmy KLAPP Cosmetics, by cieszyć się perfekcyjnie czystą cerą każdego dnia!

Łatwa w użyciu, wodoodporna i niezwykle praktyczna szczoteczka SMASH ma wiele zalet, nic więc dziwnego, że podbiła serca kobiet na całym świecie, zmieniając całkowicie ich podejście do tradycyjnych metod oczyszczania. Dzięki firmie KLAPP produkt jest już dostępny w Polsce.

SMASH to elektryczna szczoteczka do twarzy i ciała gwarantującą aż 7–krotnie większą skuteczność oczyszczania skóry niż oczyszczanie manualne. To delikatny sposób na uzyskanie czystej, gładkiej i promiennej skóry w domowym zaciszu. Urządzenie wyposażone jest w 4 różne głowice: szczotkę do oczyszczania twarzy, większą szczotkę do oczyszczania ciała, pumeks oraz gąbkę. Dodatkowo, w każdym zestawie znajduje się pianka z wyciągiem z cytrusów odpowiednia dla każdego rodzaju cery.

Szczoteczka SMASH w znaczny sposób poprawia kondycję i wygląd skóry. Dokładnie i dogłębnie oczyszcza z wszelkich zanieczyszczeń, domyka pory, zmniejszając przez to ilość pojawiających się zmian skórnych. Urządzenie posiada jeszcze jeden atut – delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka i masuje, poprawiając mikrocyrkulację i dotlenienie skóry, skutkiem czego staje się ona idealnie gładka. Dzięki pobudzeniu krążenia, wszelkie nałożone później preparaty działają bardziej efektywnie, a dodatkowo cera zyskuje zdrowy koloryt. Co więcej, stosowanie szczoteczki zmniejsza widoczność zmarszczek już po kilku tygodniach stosowania!