Nowy salon NEONET w Wolsztynie

Już 13 listopada zapraszamy na wielkie otwarcie nowego salonu NEONET, mieszczącego się przy ul. Dworcowej 7 w Wolsztynie. Od godziny 8:00 nasi specjaliści będą do dyspozycji klientów, by służyć fachową radą i wsparciem przy zakupach.

Tego dnia czekać będą na Państwa również dodatkowe bonusy i rabaty, np. raty 4×0%, darmowy transport dużych zakupów czy montaż wybranych produktów za przysłowiową złotówkę. Dla dzieci NEONET przygotował natomiast atrakcyjne konkursy i zabawy.

Dodatkowo, pragniemy zaprosić Państwa na Fireshow, które odbędzie się 13 listopada. Emocjonujący pokaz o godz. 17:00 wykona grupa Doll In Art – artyści igrający z ogniem.

NEONET, jako jedna z największych sieci sprzedaży sprzętu RTV, AGD i IT, z okazji otwarcia proponuje tygodniową Strefę Niskich Cen. Przykładowo, telewizory LED TV marki Samsung dostępne będą w cenie 899 zł, a pralki Amica już za 599 zł. Więcej produktów w atrakcyjnych cenach znajdą Państwo w najnowszej promocyjnej gazetce, wydanej specjalnie na tę okazję.

Dobra informacja dla osób, które nie mogą dotrzeć pierwszego dnia – promocja na zamieszczone w gazetce produkty obowiązywać będzie od 13.11.14 do 19.11.14 lub do wyczerpania zapasów. Wszystkie dodatkowe atrakcje związane z wielkim otwarciem nowego salonu NEONET trwać będą aż do 16.11.14 (niedziela).