Nowy salon NEONET w Kielcach

Już 20 listopada zapraszamy na wielkie otwarcie nowego salonu NEONET, mieszczącego się przy ul. Szajnowicza-Iwanowa 17 w Kielcach. Od godziny 9:00 nasi specjaliści będą do dyspozycji klientów, by służyć fachową radą i wsparciem przy zakupach.

Tego dnia czekać będą na Państwa również dodatkowe bonusy i rabaty, np. raty 4×0%, darmowy transport dużych zakupów czy montaż wybranych produktów za przysłowiową złotówkę. Dla dzieci NEONET przygotował natomiast atrakcyjne konkursy i zabawy.

NEONET, jako jedna z największych sieci sprzedaży sprzętu RTV, AGD i IT, z okazji otwarcia proponuje tygodniową Strefę Niskich Cen. Przykładowo, telewizory Full HD marki Funai dostępne będą w cenie 999 zł, a laptopy Lenovo już za 1499 zł. Więcej produktów w atrakcyjnych cenach znajdą Państwo w najnowszej promocyjnej gazetce, wydanej specjalnie na tę okazję.

W związku z Wielkim Otwarciem przewidzieliśmy dla Państwa także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Aby wziąć w nim udział należy wymyślić hasło reklamujące sklep NEONET w Kielcach, wypełnić odpowiedni kupon i wrzucić do urny znajdującej się w salonie przy ul. Szajnowicza-Iwanowa 17. Na pomysły czekamy w dniach 20-23 listopada 2014 roku. Wyniki zostaną ogłoszone w lokalnym salonie 28 listopada o godz. 16.00. Nagrodami w konkursie są Microsoft XBOX 360 500 GB + Fifa 15, 3x kino domowe Philips, 4x słuchawki bluetooth, 6x rejestrator jazdy oraz 31x odtwarzacz MP3.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST