Nowy gadżet dla majsterkowiczów

 Fot. Stanley

Nowy TLM65 to najprostsze i najłatwiejsze w użyciu urządzenie z całej gamy dalmierzy Stanley®. Można go uruchomić jednym przyciskiem, a mała waga i gabaryty telefonu komórkowego sprawiają, że zmieści się w każdej kieszeni. To gadżeciarskie narzędzie stworzono specjalnie dla majsterkowiczów.

Stanley przyzwyczaił swoich klientów do narzędzi legendarnych oraz innowacyjnych, które ułatwiają i przyspieszają wykonywaną pracę. Taki właśnie jest nowy produkt tej firmy dla majsterkowiczów. Doskonały, gdy tradycyjna miara już nie wystarcza. Jeżeli pracuje się samemu, trzeba zmierzyć długi odcinek lub potrzebna jest nam nie tylko dokładna odległość, ale także powierzchnia i objętość, z pomocą przyjdzie dalmierz TLM65. Mały, precyzyjny, szybki i łatwy w obsłudze. Stworzony do sprawnego reagowania. Wystarczy… nacisnąć przycisk.

Jak działa TLM65? Po naciśnięciu przycisku wysyła impuls laserowy, który po osiągnięciu miejsca pomiaru wraca do odbiornika wdalmierzu. Wykonane w ten sposób pod różnym kątem, błyskawiczne i precyzyjne pomiary pozwalają oszczędzić czas oraz pieniądze na zakup materiałów wykończeniowych.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST