Nowości Andropolu na targach HoReCA

Tkanina pościelowa VENA i kolekcja ręczników HOTEL EKONOMIK to nowości andrychowskiego Andropolu, prezentowane podczas dwóch marcowych imprez branży hotelowej – EuroGastro2015  w Warszawie i Gastro-Hotel 2015 w Kołobrzegu.

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2015 w Warszawie to największa i najważniejsza tegoroczna krajowa impreza handlowa dla branży gastronomicznej i hotelarskiej, czyli tzw. segmentu HoReCa.Ok. 300 wystawców pokazuje swoją ofertę w czterech sektorach: wyposażenia zaplecza kuchennego, żywności i napojów dla gastronomii, kawowym oraz wyposażenia sal restauracyjnych i barów. Andropol co roku uczestniczy w warszawskich targach.

– Na EuroGastro obecni są przedstawiciele wiodących firm z Polski i z zagranicy, co stanowi znakomitą okazją do porównania ich oferty, a także do nawiązania międzynarodowych kontaktów handlowych– mówi Radosław Klinowski, dyrektor handlowy Andropol SA. – Z praktyki wiemy, że klienci – właściciele hoteli i restauracji poszukują oferty z jednej strony atrakcyjnej i oryginalnej, z drugiej takiej, która pozwoli im w sposób całościowy wyposażyć obiekt gastronomiczny czy hotelowy. Naszym założeniem jest pokazanie właśnie takiej kompleksowej oferty, złożonej z wysokiej jakości produktów.

Andropol promuje w Warszawie swoją konfekcję pościelową i stołową, adresowaną szczególnie do odbiorców z branży hotelarsko-gastronomicznej. Ale oprócz sztandarowych produktów, takich jak pościele i obrusy, czy wysokiej jakości konfekcja frotte, spółka prezentuje też swoje nowości.

– Kolekcja ręczników Hotel Ekonomik 450 to połączenie dobrej jakości z   rozsądną ceną – mówi Agata Nowak, kierownik działu reklamy Andropol SA. – Ręczniki te to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie komfort użytkowania i ekonomię. Natomiast w segmencie tkanin przeznaczonych na pościel dla hoteli i pensjonatów polecamy nowość – tkaninę VENA.

Jest to tkanina poliestrowo-bawełniana, która dzięki aż 50-procentowemu  udziałowi włókna poliestrowego zapewnia tańsze koszty prania oraz dłuższy okres użytkowania tego produktu.

Wcześniej podobną ofertę Andropol prezentował podczas targów Gastro-Hotel 2015, jakie odbyły się w dniach 11-13 marca w Kołobrzegu. To kolejna branżowa impreza, adresowana do właścicieli oraz menadżerów hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych czy restauracji. W jednym miejscu zaprezentowano wszystko, co jest niezbędne przy prowadzaniu tego rodzaju biznesu: tekstylia, środki czystości, artykuły spożywcze, półprodukty oraz nowinki techniczne i oprogramowanie.

Niewątpliwym plusem obu imprez targowych jest atrakcyjny program – pokazy sztuki kulinarnej, degustacje i liczne konkursy.