Nowe loty krajowe na sezon zimowy z Krakowa do Gdańska

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, ogłosiła dziś (1 października), że od 4 grudnia 2014r. rozpocznie nowe loty krajowe na sezon zimowy z Krakowa do Gdańska. Rejsy na tej trasie będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele.

Ryanair obsługuje trasy krajowe swoim samolotem Boeing 737, co zapewnia więcej miejsc, niższe ceny, lepsze godziny lotów oraz punktualność, jak również lepszą obsługę pasażerów, niż wysokokosztowa linia LOT. Ceny biletów na połączenia krajowe w Ryanair zaczynają się już od 19 zł (lot w jedną stronę, włączając podatki oraz opłaty).

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair, powiedziała:

 “Mam przyjemność ogłosić uruchomienie kolejnego połączenia krajowego między Krakowem i Gdańskiem, które jest dostępne w sprzedaży już dziś. Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Obserwujemy rosnące zainteresowanie „krajówkami”, dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować dodatkową trasę na nadchodzący okres zimowy. Po sukcesie połączenia z Krakowa do Gdańska w sezonie letnim jesteśmy przekonani, że nowa trasa będzie idealną ofertą również zimą. Od 28 października zwiększamy częstotliwość lotów do dwóch razy dziennie, rano i wieczorem między Wrocławiem i Warszawą, a także Gdańskiem i Warszawą.

Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów na połączeniach krajowych w cenach rozpoczynających się już od 19 zł na podróż z października do grudnia 2014r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ tak atrakcyjna oferta będzie dostępna tylko do czwartku (2 października), do północy.”