Nowa kolekcja Moden od Black Red White

 

Piękny i komfortowy salon to domowa ostoja po ciężkim dniu i miejsce spotkań. Urządzenie modnego i funkcjonalnego pokoju dziennego z wykorzystaniem nowej kolekcji Moden od Black Red White gwarantuje oryginalny efekt wizualny i zachwyt gości. Pozbawiony zdobnych detali design mebli wykorzystuje estetyczną wartość naturalnego rysunku drewna.

Kolekcja Moden to nowa propozycja dla osób ceniących uporządkowane przestrzenie o interesującym wystroju. System oferuje zróżnicowane układy otwartych półek i zamkniętych szafek, które dają dowolność i swobodę w przechowywaniu najróżniejszych domowych akcesoriów. Modułowy charakter brył – regałów, komód i szaf –pozwala zestawiać meble według potrzeb i oczekiwać domowników oraz dostosować aranżację do metrażu wnętrza.

Minimalistyczny styl kolekcji sprawia, że geometryczne formy oraz nowoczesne bezuchwytowe fronty, doskonale korespondują z pięknymi poziomymi rysami słojów. System Moden składa się z 14 elementów. Korpusy mebli dostępne są w kolorze szary wolfram, natomiast fronty dostępne są w 2 wybarwieniach: dąb san remo jasny oraz orzech kolumbia.