Nowa kampania Banku Millennium z udziałem Radka Kotarskiego

Fot. Bank Millennium

Radosław Kotarski, twórca popularnych Polimatów, będzie wspólnie z Bankiem Millennium przybliżać widzom zagadnienia z obszaru bankowości.

 

Przygotowywane przez Radka Kotarskiego Polimaty (www.polimaty.pl, www.youtube.com/user/Polimaty) w przystępny, lekki i ciekawy sposób przekazują internautom wiedzę z różnych dziedzin. Ten pierwszy popularnonaukowy program w polskim internecie regularnie ogląda blisko ćwierć miliona osób.

 

– Nazwa Polimaty pochodzi od greckiego słowa polymathēs, oznaczającego „wiedzieć wiele”. Fascynuje mnie każda dziedzina wiedzy, która ma coś interesującego do zaoferowania. Świat finansów jest pełen ciekawostek, a razem z Bankiem Millennium będę pomagał widzom go poznać i zrozumieć – mówi Radosław Kotarski.

 

Nowy format komunikacji reklamowej Banku Millennium otworzy spot telewizyjny (emisja od 1 września), w którym twórca Polimatów wprowadzi nas w świat finansów i opowie o tym, w jaki sposób powstały banki. W następnej kolejności planowane są również kampanie produktowe, w których wystąpi Radek Kotarski. 1 września rozpoczyna się także kampania outdoorowa Konta 360° Banku Millennium z udziałem Radka Kotarskiego, a w kolejnych dniach w oddziałach Banku pojawią się materiały BTL – plakaty, ulotki oraz specjalne naklejki na witrynach placówek.

 

Poza działaniami reklamowymi, regularnie przygotowywane będą Millematy – kilkuminutowe filmiki, skoncentrowane na ciekawostkach z obszaru finansów osobistych i mające przede wszystkim funkcję edukacyjną. Pierwszy Millemat można już obejrzeć w kanale Banku Millennium na YouTube.

 

Kreację kampanii z udziałem Radka Kotarskiego przygotowała agencja Change Integrated, media zakupił dom mediowy Initiative Media.