Niesamowite chwile z Tinggly.com

Tinggly.com to nowy portal o zasięgu globalnym, który przenosi obdarowywanie prezentami na zupełnie inny poziom i zamienia marzenia w cudowne wspomnienia. Tinggly został stworzony przez specjalistów od prezentów, czyli firmę WyjatkowyPrezent.pl

 

Chciałbyś podarować komuś jedyny w swoim rodzaju prezent, np. lot helikopterem nad Las Vegas, skok na bungee z wodospadu Wiktorii w Zimbabwe czy spacer z lwami w Afryce Południowej? Wszystko to i wiele więcej jest możliwe dzięki Tinggly, który oferuje szereg emocjonujących, specjalnie wyselekcjonowanych prezentów w formie  przeżyć – można je zrealizować w ponad 50 krajach.

Na portalu www.tinggly.com prezenty uporządkowane są według prostego, trzy-poziomowego systemu cenowego. Obdarowujący wybiera wartość prezentu – pierwszy poziom to 100 €. Osoba obdarowana, otrzymuje dostęp do panelu z kolekcją prezentów i sama podejmuje ostateczną decyzję, które przeżycie chce zrealizować. Inspirujących możliwości jest wiele, a każdy prezent-voucher ma 2 letni okres ważności.

 

Grupa ekspertów Tinggly posiada dziewięcioletnie doświadczenie w międzynarodowych usługach prezentowych. Zdobywała je prowadząc popularny serwis WyjątkowyPrezent.pl, który rozszerzył swoją ofertę do ośmiu krajów – m.in. Wielkiej Brytanii, Finlandii czy Meksyku. WyjątkowyPrezent.pl zrealizował już ponad pół miliona niezapomnianych przeżyć i może pochwalić się taką samą ilością zadowolonych klientów.

 

„Tinggly.com to coś kompletnie nowego dla użytkowników, a dla nas to ekscytujące wyzwanie. WyjątkowyPrezent.pl rozwijał się prężnie i systematycznie, spełniając potrzeby kolejnych lokalnych rynków i wymagających klientów. Tinggly.com przyjmuje zupełnie nowe podejście, rozpoczynając pracę od razu na skalę globalną, oferując najlepsze przeżycia na świecie.” – mówi Jakub Matuszewski, współzałożyciel serwisu.

 

„Prezenty-przeżycia pomału wypierają tradycję dawania rzeczy materialnych, ponieważ chcemy aby nasz prezent był jedyny w swoim rodzaju i gwarantował niezapomniane wspomnienia. Tinggly.com oferuje prezenty dla każdego i na każdą okazję oraz zapewnia najlepsze przeżycia niezależnie od kraju.” – dodaje Jakub Matuszewski.

 

Więcej informacji i kolekcja dostępnych przeżyć znajduje się na: www.tinggly.com