Niedroga klawiatura dla graczy

Firma Gembird wprowadziła na rynek nową klawiaturę skierowaną dla graczy. Urządzenie wyposażono w podświetlane klawisze oraz programowalne przyciski, dzięki czemu konfiguracja makr jest łatwa i szybka. Laserowy grawer liter i symboli na klawiszach gwarantuje trwałość przez wiele godzin intensywnego użytkowania.

 

Klawiatura Gembird KB-UMGL-01 umożliwia szybkie i proste ustawienie makr i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania czy sterowników. 5 programowalnych przycisków umożliwia odpowiednią konfigurację klawiszy, przez co dostęp do określonych komend podczas gry jest natychmiastowy. Dzięki temu gracz może maksymalnie skupić się na grze i osiągać nowe rekordy.

Wyposażona w 109 przycisków, oferuje graczom wszystko to co potrzebne. Dzięki funkcji anti-ghosting, wciśnięcie wielu przycisków jednocześnie nie spowoduje blokady klawiatury. Dodatkowo gracz ma możliwość wyłączenia klawisza Windows, co eliminuje ryzyko przypadkowego przejścia do systemowego menu w najmniej odpowiednim momencie.

Warto wspomnieć też o tym, że urządzenie oferuje tryb podświetlenia w 3 kolorach z dodatkową regulacją poziomu jasności. Dzięki temu nawet podczas słabych warunków oświetleniowych masz pewność, że naciśniesz właściwy przycisk, który może przybliżyć Cię do zwycięstwa. Trwała konstrukcja klawiszy i laserowy grawer, zapewniają odporność na ścieranie liter i symboli.

Produkt wyceniono na  119 zł.

 

Zalety urządzenia:

– Pełnowymiarowa klawiatura gamingowa z programowalnymi podświetlanymi klawiszami (109)
– 5 programowalnych przycisków makro
– Szybkie i proste ustawienie makr nie wymaga dodatkowych sterowników i oprogramowania
– Funkcja anti-ghosting
– Klawisz Windows można wyłączyć podczas gry, aby uniknąć przypadkowego naciśnięcia
– Trwała konstrukcja klawiszy, laserowy grawer
– Trzy kolory podświetlenia z regulacją poziomu jasności

Specyfikacja:

– Interfejs: USB 2.0
– Kolor: czarny
– Kolory podświetlenia: czerwony, niebieski, fioletowy
– Ustawienia makro: programowanie do 26 klawiszy
– Wymiary: 515x200x27mm
– Waga: 870 g
– Długość kabla: 150 cm

Wymagania systemowe:

– Windows XP/Vista/Windows7/8
– USB port