Napisz do Świętego Mikołaja i spełnij swe marzenia z Centrum Handlowym RONDO

W dniach 12-14 grudnia Centrum Handlowe RONDO zaprasza do udziału w świątecznym konkursie. Klienci, którzy dokonają zakupów w RONDZIE na kwotę minimum 150 złotych i wypełnią kupon konkursowy, będą mogli napisać list do Mikołaja opisujący ich wymarzony prezent gwiazdkowy. Nagrodami w konkursie jest 30 kart podarunkowych o wartości 500 złotych każda!

Aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o kartę podarunkową na wymarzony prezent świąteczny należy:

  • dokonać co najmniej dwóch zakupów w RONDZIE na kwotę łączną 150 złotych i zachować paragony;
  • zarejestrować paragony u hostess na Stoisku Promocyjnym Konkursu;
  • wypełnić kupon konkursowy otrzymany od hostessy oraz napisać tekst konkursowy udzielając odpowiedzi na pytanie „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś dostać wymarzony prezent świąteczny”

Spośród otrzymanych zgłoszeń każdego dnia trwania konkursu nagradzanych będzie 10 najciekawszych tekstów konkursowych, a ich autorzy otrzymają karty podarunkowe o wartości 500 złotych na zakup wymarzonego prezentu gwiazdkowego w sklepach zlokalizowanych na terenie Centrum Handlowego RONDO. Dodatkowo, pierwsze pięćset osób, które weźmie udział w konkursie otrzyma świąteczny upominek.

„RONDO lubi spełniać marzenia swoich klientów, dlatego już w najbliższy weekend zorganizujemy konkurs na najciekawszy list do Świętego Mikołaja, w którym mogą wziąć udział wszystkie osoby, które dokonały zakupów na kwotę 150 złotych w RONDZIE. Zapraszam do udział w zabawie i życzę powodzenia” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin świątecznego konkursu dostępny jest na terenie centrum handlowego Rondo przy Stoisku Promocyjnym Konkursu i w siedzibie Organizatora.