Najnowsze rozwiązania IT dla branży e-commerce na Forum „Polska Logistyka”

Fot. Alfa Projekt

Czy programy informatyczne mogą jeszcze bardziej usprawnić proces dystrybucji? Jakie metody najlepiej wykorzystywać do optymalizacji tras kurierów? Czy odbiorca może wpływać na przebieg doręczania przesyłki? Odpowiedzi na te i inne pytania padną podczas XI FORUM Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA, które odbędzie się w dniach 7 – 8 października w Warszawie. Aktywny udział w konferencji weźmie Alfa Projekt – spółka oferująca innowacyjne systemy informatyczne dla usług pocztowych i kurierskich.

W ramach konferencji odbędzie się szereg dyskusji panelowych, seminariów, warsztatów oraz specjalistycznych prezentacji i prelekcji wygłaszanych przez zaproszonych ekspertów. Udział w wydarzeniu zapowiedziało kilkudziesięciu członków zarządu, dyrektorów, menedżerów i właścicieli firm działających w krajowym sektorze logistycznym, a także wielu specjalistów i pracowników naukowych. Wystąpienie prezesa zarządu Alfa Projekt, Jacka Zacharewicza – poświęcone wykorzystywaniu rozwiązań informatycznych w zarządzaniu operacjami dystrybucji – odbędzie się w ramach panelu „E-logistyka”. Pełny program forum dostępny jest tutaj.

„W pełni zautomatyzowana obsługa zamówień i płatności za przesyłkę oraz jej skuteczna i szybka dostawa to dziś absolutna podstawa efektywnego funkcjonowania firmy kurierskiej. Standardów tych nie sposób wypełnić bez nowoczesnych rozwiązań informatycznych, stworzonych z myślą o branży logistycznej. Alfa Projekt specjalizuje się w projektowaniu, tworzeniu i dostarczaniu klientom takich właśnie specjalistycznych systemów. Nasze nowoczesne rozwiązania IT dedykowane sektorowi e-commerce służą optymalizacji procesu logistycznego oraz zapewniają efektywną dostawę zamówionego produktu. Podczas XI Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA zaprezentujemy nasze koncepcje w szerokim gronie krajowych oraz zagranicznych specjalistów branży KEP. Jesteśmy przekonani, że nadchodząca konferencja przyczyni się do zwiększenia popularności innowacyjnych metod usprawniania procesu dostawy” – powiedział Jacek Zacharewicz, Prezes Zarządu Alfa Projekt.

Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA od lat stanowi jedno z najważniejszych krajowych wydarzeń dedykowanych branży logistycznej. Zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 200 uczestników działających w tym sektorze. W tym roku forum – organizowane przez dziennik Puls Biznesu – odbędzie się już po raz jedenasty.