MyPlace – najlepszą agencją eventową w Polsce?

Agencja MyPlace została najwyżej oceniona w pierwszym niezależnym badaniu Satysfakcji Klientów Agencji Eventowych przeprowadzonym dla Media&Marketing Polska oraz SKM SAR przez Millward Brown.

 

W badaniu przeprowadzonym przez Millward Brown ujęte zostały wszystkie agencje, należące do Klubu Agencji Eventowych.  Poza porównaniem jakości i obszaru usług agencji, badanie analizowało ponadto sytuację całości rynku firm eventowych na tle innych obszarów komunikacji marketingowej. Jak zauważa Krzysztof Kruszewski, z instytutu badawczego Millward Brown, na uwagę zasługują przede wszystkim wyższe średnie oceny zadowolenia z obsługi klienta w firmach eventowych niż w agencjach reklamowych, interaktywnych, domach mediowych i biurach reklamy.

Klienci agencji MyPlace, byli i obecni, docenili przede wszystkim: świetną produkcję, kreację i wysoki poziom obsługi klienta. Maksymalne notowania w tych kategoriach oraz najwyżej oceniona pełna klarowność w rozliczeniach i dobre ceny oferowane przez agencję sprawiły, że MyPlace cieszy się dużym zaufaniem klientów i zajęła pierwsze miejsce w rankingu agencji eventowych w Polsce.

Kiedy powstawała agencja MyPlace zastanawialiśmy się, czym powinniśmy się wyróżnić spośród innych na naszym rynku. Postawiliśmy na klientów, a dokładnie na budowę ich zaufania do naszej firmy. Nie był to cel łatwy do osiągnięcia, ale poprzez zbudowanie niezawodnego zespołu i zapewnienie naszym klientom przejrzystych warunków współpracy, a także spełniających ich oczekiwania kreacji – udało się, czego najlepszym dowodem jest tegoroczny raport. Dziś MyPlace jest punktem wyjścia do wielu fantastycznych projektów dla naszych klientów, ale i dla nas samych. W zeszłym roku stworzyliśmy Fundację MyWay, której zadaniem ma być pomoc młodym utalentowanym muzykom klasycznym. – komentuje Adam Górko, prezes zarządu agencji MyPlace.

Pełny tekst raportu (wraz z indywidualną oceną poszczególnych agencji),  można bezpłatnie pobrać z październikowym wydaniem Media i Marketing Polska na systemy iOS oraz Android.