MyKronoz zaprasza na targi IFA 2014

Fot. MyKronoz

Debiutujący w Polsce, szwajcarski producent inteligentnych zegarków MyKronoz, zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na targach IFA. Impreza odbędzie się w dniach od 5 do 10 września 2014 r. tradycyjnie w Berlinie.

 

Podczas IFA, MyKronoz zaprezentuje swoją najnowszą, jesienno-zimową kolekcję. Obok tego zostanie przedstawiona seria smartwatchy skierowanych dla kobiet o nazwie ZeBracelet. Oprócz bezprzewodowej funkcji zarządzania smartfonem, oferuje użytkowniczkom niezwykły design, który swoim wyglądem przypomina raczej bransoletkę niż elektroniczny zegarek.

Równie ciekawa jest seria ZeFit, skierowana do aktywnych użytkowników mobilnych akcesoriów. Dzięki interaktywnym funkcjom zegarka, możesz zmierzyć swoją codzienną aktywność w czasie rzeczywistym, czy monitorować fazy snu. Kolekcja ZeNano, wyposażona w dotykowy ekran, sprawi, że korzystanie ze smartfonów staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

IFA to jedna z największych imprez targowych w Europie, obejmująca swoim zakresem wszelkiego rodzaju elektronikę użytkową. Poczynając od sprzętu audio, TV, fotografii cyfrowej na mediach i urządzeniach bezprzewodowych kończąc. Impreza od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i gromadzi tysiące wystawców z blisko 50 krajów. Wśród odwiedzających są profesjonaliści i osoby z branży, dla których IFA to miejsce spotkań i perspektywa na rozwijanie biznesu oraz nowych kanałów sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska w dniach od 5 do 10 września w hali iZone 15.1, stoisko nr 226.