MyKronoz prezentuje hybrydowy smartwatch

MyKronoz, szwajcarski producent rozwiązań mobilnych poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży smartwatcha z napędem kwarcowym. Tradycja i klasyczne wzornictwo w połączeniu z nowoczesną technologią sprawiają, że ZeClock to ciekawa propozycja wśród inteligentnych zegarków na naszym rynku.

 

 

Tradycja i nowoczesność

ZeClock to hybrydowa konstrukcja, która łączy zalety zegarka analogowego o klasycznym wzornictwie i zaawansowanej technologii. Mechanizm kwarcowy odpowiada za niezawodne i precyzyjne odmierzanie czasu. To co przypomina o tym, że mamy do czynienia ze smartfonem to złącze Bluetooth, dzięki któremu łatwo sparujesz zegarek ze smartfonem oraz liczne funkcje jakie oferuje ZeClock w duecie z telefonem.

Połączenia telefoniczne z nadgarstka

Wbudowany mikrofon oraz głośnik pozwalają wykonywać połączenia telefoniczne bez potrzeby wyciągania telefonu z kieszeni. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi OLED, odczytasz informacje m. in. o bieżącej rozmowie telefonicznej, wiadomościach sms, powiadomieniach z sieci społecznościowych czy wydarzeniach w kalendarzu.

Głosowe zarządzanie telefonem

Smartwatch MyKronoz wyposażono w funkcję zarządzania głosem kompatybilną z Google Now oraz Siri, która sprawi, że obsługa ZeClock stanie się jeszcze przyjemniejsza. Dzięki wbudowanemu dyktafonowi możesz nagrywać np. notatki głosowe podczas wykładu i w dowolnej chwili je odtwarzać.

Rób zdjęcia zdalnie

Fanom fotografii, ZeClock oferuje specjalny spust migawki, który zdalnie uruchamia przesłonę aparatu w Twoim smartfonie. Dzięki temu na zdjęciu już nigdy nie zbraknie Ciebie i Twoich przyjaciół. Ciekawą funkcją jest anti-lost alarm. Jeśli oddalisz się na odległość ponad 10 m lub ktoś będzie próbował ukraść Twój telefon, wówczas zegarek natychmiast ostrzeże Cię o braku łączności ze smartfonem.

Zadbaj o kondycję

ZeClock to idealny partner podczas aktywnego spędzania czasu. Dzięki wbudowanemu 6-osiowemu akcelerometrowi urządzenie monitoruje Twoją aktywność podczas całego dnia. Ponadto informuje o spalonych kaloriach, a także przebytym dystansie czy ilości snu.

Bezpłatna aplikacja MyKronoz

Inteligentny zegarek MyKronoz jest kompatybilny z urządzeniami zaopatrzonymi w system iOS oraz Android 4.3+. Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej, dostępnej w App Store lub Google Play, możesz zarządzać informacjami czy powiadomieniami, które chcesz otrzymywać na swój smartwatch ZeClock.

Cenę produktu ustalono na poziomie 399 zł.

 

Cechy urządzenia:

– Bluetooth: 4.0
– Wymiary: 45×15,2 mm
– Waga: 65 g
– Typ baterii: Li-ion 200 mAh
– Czas rozmowy: 2-3 godzin
– Czas czuwania: 4 dni
– Mechanizm kwarcowy
– Ekran: OLED: 96×32 pikseli
– Czujnik: 6-osiowy akcelerometr
– Temperatura pracy: od -10 ° C do + 60 ° C
– Wodoodporność: IP56
– Darmowa aplikacja do telefonów z systemem Android oraz iOS
– Akcesoria w zestawie: ładowarka USB