Moc pokazów specjalnych na VERVA Street Racing

Fot. VERVA Street Racing

Motoryzacyjne show sezonu zamieni Stadion Narodowy w prawdziwą dakarową pustynię. 20 września, oprócz interdyscyplinarnej rywalizacji światowych mistrzów kierownicy, widzowie zobaczą kilkudziesięciu kierowców i kilkaset niecodziennych maszyn, które już rozgrzewają się przed największą motoryzacyjną imprezą w kraju.

VERVA Street Racing, 21.09.2013 VERVA Street Racing, 21.09.2013

VERVA Street Racing, podczas swojej jubileuszowej piątej edycji, zaskoczy wszystkich fanów motoryzacji (i nie tylko!) ogromem atrakcji. Tuż po otwarciu bram wejściowych na trybuny, publiczność podczas części Pre Show rozgrzewać będą pokazy towarzyszące. Zobaczymy m.in. pościg amerykańskich, policyjnych radiowozów, przejazd Chevroletów lowriderów w asyście cheerleaderek czy pokaz jazdy precyzyjnej w wykonaniu słynnego brytyjskiego kaskadera Paula Swifta.

 

Motoryzacja niejedno ma imię. Dlatego już od pierwszej edycji VERVA Street Racing dbaliśmy o bogaty i wypełniony do ostatniej sekundy program, aby dostarczyć publiczności niezapomnianych wrażeń. W tym roku fani motosportu będą mieli okazję zobaczyć m.in. widowiskowy Destruction Race, który będzie zwieńczeniem rywalizacji mistrzów – powiedział Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

 

Główne show VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym to przede wszystkim rajdowa Bitwa Mistrzów w sześciu kategoriach. Nowatorski format imprezy opierać się będzie na połączeniu motoryzacji z muzyką z najwyższej półki. Pomiędzy dakarowymi rundami, w trzech setach muzycznych wystąpi na żywo światowa gwiazda funku – zespół Jamiroquai, który wykona swoje największe hity. Pustynny tor zostanie również sprawdzony przez najlepszych żużlowców ligi speedwaya. Będzie to debiut czarnego sportu na arenie Stadionu Narodowego. Adrenaliny nie zabraknie także podczas pokazu skuterów śnieżnych, freestylowych quadów i akrobacji FMX. Na koniec Chryslery, Buicki, Lincolny i Cadillaki zmierzą się w niszczącym wyścigu Destruction Race – zwycięzcą zostanie najmniej poobijany samochód!

 

Impreza rozpocznie się od Pit Party, czyli otwarcia parku maszyn, który zbudowany zostanie na zewnętrznej promenadzie Stadionu Narodowego. Posiadacze limitowanej puli biletów przez prawie cztery godziny będą mogli spacerować i podziwiać ponad 300 samochodów i motocykli rozstawionych w aż 13 strefach tematycznych, m.in. Strefie Dakar, Wyścigów i Rajdów, Legend Motoryzacji, American Dream czy Malowanych Ciężarówek. Podczas Pit Party odbędą się także specjalne pokazy driftu Kuby Przygońskiego, stuntu oraz FMX. Nie zabraknie także najdroższych i najbardziej pożądanych perełek, takich jak Ferrari, Bentley, Aston Martin czy Porsche. W trakcie tej części imprezy dostępni dla swoich fanów będą słynni kierowcy, z którymi będzie można porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie i zdobyć autograf. Dotyczy to właścicieli pierwszej puli 15 tys. sprzedanych biletów.

 

Harmonogram VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym:

 

14:00-18:00 – Pit Party (wejście tylko do 17:00!)

19:00-20:00 – Pre Show – pokazy towarzyszące

20:00-22:00 – Główne Show VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym

 

Obejrzyj nowy zwiastun VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym

http://youtu.be/uaDvkw9497w