Mionix NAOS 8200 – ergonomiczny gryzoń dla wymagającego gracza

Mionix NAOS 8200 definiuje nowy standard wśród najlepszych myszek dla graczy. Wyposażona w 32 bitowy procesor ARM oraz funkcję analizy jakości śledzenia podłoża jest potężnym narzędziem w rękach gracza.

Niesamowity kunszt wykonania

Mionix Naos 8200 to przewodowa mysz gamingowa, która łączy w sobie wysokiej jakości materiały i niezwykle ergonomiczny kształt – dzięki temu jest ona nowym standardem wśród myszy dedykowanych graczom. Podświetlenie LED w 16,8 milionach kolorów i efekty świetlne (stałe, migające, pulsujące i oddychające) umożliwiają dostosowanie wyglądu myszki do indywidualnych preferencji, przez co prezentuje się ona wręcz oszałamiająco.

Niesamowite parametry

Urządzenie oferuje częstotliwość próbkowania na poziomie 1000 Hz i 1-milisekundowy czas reakcji. Obok tego 32-bitowy procesor ARM napędzający sensor laserowy o rozdzielczości do 8200 DPI. Ta kombinacja pozwala doświadczyć najdokładniejszego i najszybszego gamingu, czyniąc Naos 8200 jedynym słusznym wyborem dla najbardziej wymagających graczy.

Komfort i wygoda

Dopracowany kształt obudowy myszy zapewnia wygodę wszystkim pięciu palcom znajdującym się na urządzeniu, dzięki czemu gryzoń jest niezwykle komfortowy. Naos 8200 pokryto czterema warstwami gumowej powłoki, co gwarantuje maksymalnie pewny chwyt i dobrą przyczepność dłoni do powierzchni urządzenia.

Nowoczesna technologia

Wyposażona w 128 kb wbudowanej pamięci, pozwala użytkownikowi przechowywać swoje ustawienia i makra w jednym z pięciu profili. Oznacza to, że po podłączeniu do innego komputera, mysz nadal będzie „pamiętać” wcześniej zapisane informacje. Surface Quality Analyzer Tool bada jakość śledzenia Twojego gamingowego podłoża. Dzięki niemu w łatwy sposób można sprawdzić, czy dana powierzchnia jest odpowiednia do grania.

Personalizacja na najwyższym poziomie

Naos posiada trzy wartości DPI, które podczas rozgrywki można dynamicznie zmieniać. W zależności od sytuacji w jakiej się znajdziemy, jednym kliknięciem sprawimy, że mysz przyśpieszy lub zwolni. Siedem w pełni programowalnych przycisków z pewnością zapewnią przewagę nad resztą stawki.