Mikołajkowa Fabryka Cukierków w Centrum Janki

Już 6 grudnia w godzinach 12.00-18.00 Centrum Janki zaprasza swoich najmłodszych klientów do słodkiego świata mini manufaktury cukierków, która powstanie specjalnie z okazji Mikołajek w podwarszawskiej galerii.

Mini fabryka cukierków z pewnością osłodzi każdemu klientowi Centrum Janki przedświąteczne szaleństwo zakupowe. Wykonywane według tradycyjnej receptury łakocie są nie tylko efektowne, ale przede wszystkim zdrowe, ponieważ ich kolor i smak pochodzi z naturalnych wyciągów warzyw i owoców. Uczestnicy wydarzenia będą mogli podziwiać pokazy produkcji cukierków i lizaków, a dzieci wziąć udział w specjalnych warsztatach, podczas których będzie można wykonywać smakowite łakocie. Obecni w Centrum Janki cukiernicy przygotują także słodkie upominki dla publiczności. Nie zabraknie także zabaw i animacji ze Świętym Mikołajem oraz jego pomocnikami.

„Mikołajki to doskonała okazja, aby poczuć atmosferę zbliżających się Świąt. Nadchodzący event z prawdziwą Fabryką Cukierków dedykujemy głównie najmłodszym klientom Centrum Janki, którym chcemy umilić czas spędzony z rodzicami na weekendowych zakupach. Jestem przekonana, że przygotowane atrakcje i słodkie upominki spodobają się nie tylko dzieciom, ale również ich opiekunom” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.