Mikołajki w Centrum Handlowym Czyżyny  – moc atrakcji dla dzieci i dorosłych

Najbliższy weekend to czas wyjątkowych spotkań z Mikołajem. Z tej okazji w dniach 6 i 7 grudnia w Centrum Handlowym Czyżyny na dzieci i dorosłych czekać będzie mnóstwo niespodzianek. Podczas gdy dorośli będą jeszcze odbywać z Mikołajem ostatnie „konsultacje” w sprawie prezentów, dzieci będą mogły wziąć udział w ciekawych warsztatach, nauczyć się kilku cyrkowych sztuczek oraz obejrzeć świąteczną bajkę.

 

W sobotę i w niedzielę w godzinach od 12:00 do 18:00 w pasażu Centrum Handlowego Czyżyny na dzieci i dorosłych czekać będzie wiele atrakcji:

– interaktywna bajka świąteczna z udziałem publiczności,

gra cyrkowa z nauką cyrkowych sztuczek i poszukiwaniem nagród ukrytych w różnych miejscach centrum handlowego,

fotobudka ze świątecznymi akcesoriami, gdzie będzie można zrobić sobie wspólnie rodzinne zdjęcie i od razu cieszyć się nim, dzięki natychmiastowemu wydrukowi.

 

Z myślą o nieco starszych dzieciach odbędą się mikołajowe warsztaty edukacyjne, podczas których będzie można obserwować różne doświadczenia fizyczne i chemiczne, takie jak eksperymenty z wodą, magiczne wahadła, zaczarowana soczewka, kula plazmowa czy świecący ogórek.

 

Kolejną atrakcją będą warsztaty tworzenia stroików świątecznych i dekoracji pod okiem zawodowej florystyki. W programie przewidziano także warsztaty kulinarne, kącik zabaw oraz wiele konkursów z nagrodami.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

CENTRUM HANDLOWE CZYŻYNY

ul. Medweckiego 2, Kraków