Mikołajki jak z bajki w Centrum Korona

Już 6 grudnia do wrocławskiego Centrum Korona zawita Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. W godzinach od 12:00 do 18:00 każde dziecko otrzyma świąteczny upominek. Do rozdania mamy aż 500 paczek!

Każdy lubi dostawać prezenty, a Centrum Korona pomoże spełnić to marzenie. Pierwsze pięćset maluchów, które odwiedzi wrocławską Koronę w Mikołajki otrzyma świąteczne upominki, w których znajdą się nie tylko łakocie, ale również zabawki, w tym te o charakterze edukacyjnym. Dodatkowo, przy Wejściu Piastowskim do centrum będzie stać tron Świętego Mikołaja, przy którym klienci będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem. W sobotnie popołudnie w Centrum Korona świąteczna atmosfera udzieli się każdemu!

„Czas Świąt to nie tylko bieganina za prezentami dla najbliższych i przygotowywanie domu na pierwszą Gwiazdkę. To przede wszystkim okazja do wspólnego spędzenia czasu i oderwania się na chwilę od codziennych obowiązków. Mikołajki w Centrum Korona sprawią, że najmłodsi klienci poczują atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia oraz przedsmak gwiazdkowych upominków, które rozdawać będziemy już w najbliższą sobotę” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.