Międzynarodowe Targi Spawalnicze Weldex-Rossvarka  2014 w Moskwie

Rozbudowaną wycinarkę MCM i nowy portal spawalniczy prezentował Promotech na międzynarodowych targach w Moskwie i Hanowerze.  To początek targowej ekspansji białostockiej spółki.

 

Międzynarodowe Targi Spawalnicze Weldex-Rossvarka  2014 w Moskwie

to wybitnie specjalistyczna i  jedna z ważniejszych imprez branży spawalniczej nie tylko w Rosji, ale także na świecie. W tym roku Promotech prezentował tam swoje najnowsze urządzenia do spawania i cięcia – m.in. MCM  – automat do wycinania otworów i spawania oraz nowatorskie wózki spawalnicze.

–  O ile nasze wózki już funkcjonują na rosyjskim rynku i ich sprzedaż utrzymuje się na stabilnym poziomie, o tyle MCM to tam zupełna nowość – mówi Marek Siergiej, prezes Promotechu. – Nasz rosyjski dealer prezentował na targach możliwości automatu, rozbudowanego o nowe aplikacje, umożliwiające wykorzystanie go nie tylko w przemyśle wiatrowym, lecz także w innych branżach, m.in. w energetyce i w przemyśle stoczniowym. Urządzenie wzbudzało duże zainteresowanie, a wręcz niedowierzanie, bo dotychczas te prace były tam wykonywane ręcznie  i taki automat jest przełomowym rozwiązaniem.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST