Meble z odzysku na salonach

W ofercie Agata Meble pojawiła się kolekcja mebli ekologicznych – New England. Lite drewno sosnowe wykorzystane do ich produkcji to materiał w pełni odzyskany.

 

Oferta salonów Agata Meble została wzbogacona o nową kolekcję mebli skrzyniowych przeznaczonych do salonu oraz jadalni – New England. Meble zostały wykonane z litego drewna sosnowego, pochodzącego z odzysku, m.in. ze starych palet, skrzyń i drewnianych domów. To kolekcja, która zrodziła się z miłości do mebli i potrzeby stworzenia czegoś, co byłoby jednocześnie trwałe, piękne i ekologiczne.

 

Na powierzchni mebli można zauważyć niewielkie otwory i naturalne pęknięcia, które świadczą o autentyczności surowca. Dzięki temu nie możliwości zakupu dwóch identycznych zestawów – każda bryła jest wyjątkowa.

Meble z kolekcji New England utrzymane są w stylu prowansalskim przywodzącym  na myśl ciepłe i sielskie wnętrza. Jej charakter podkreślają elementy w kolorze starego metalu, takie jak: drewniane prowadnice, ozdobne wieńce oraz cokoły.

Zestaw New England dzięki różnorodności elementów daje duże możliwości aranżacyjne. Składa się 14 brył – witryn, komód, szafek, stołów i krzeseł. Kolekcja dostępna jest we wszystkich salonach Agata Meble.