Maraton zumby w Galerii nad Jeziorem

Galeria nad Jeziorem oraz Stowarzyszenie WIOSNA zapraszają na wspólne tańczenie zumby, które odbędzie się w niedzielę 23 listopada o godzinie 14.00 na placu przed wejściem do Galerii nad Jeziorem. Happening jest organizowany w celu promocji projektu SZLACHETNA PACZKA.

Już od godziny 14.00 na placu przed Galerią nad Jeziorem przedstawiciele Stowarzyszenia WIOSNA zachęcać będą przechodniów i klientów centrum do udziału w maratonie zumby. Akcja, połączona z kampanią informacyjną na temat aktualnie trwającego etapu projektu SZLACHETNA PACZKA tj. otwarcia bazy dla Darczyńców, przeprowadzana będzie w dwóch punktach miasta. Galeria nad Jeziorem będzie pierwszym miejscem na mapie Konina, gdzie rozpocznie się wspólne tańczenie zumby.

„Projekt SZLACHETNA PACZKA to szczytna inicjatywa niosąca pomoc najbardziej potrzebującym, dlatego Galeria nad Jeziorem – jako centrum chętnie wspierające projekty ważne dla społeczności lokalnej – zdecydowała się zaangażować w maraton zumby. Mamy nadzieję, że wielu naszych klientów i mieszkańców Konina dołączy do wspólnego tańczenia zumby, a tym samym większej liczbie osób znana będzie idea przyświecająca projektowi SZLACHETNA PACZKA” – mówi Anna Frydrysiak, dyrektor Galerii nad Jeziorem.

Maraton zumby jest organizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA, pomysłodawcę projektu „SZLACHETNA PACZKA”, w którym wspiera się rodziny będące w potrzebie. Akcja w przemyślany sposób łączy tysiące osób: wolontariuszy, potrzebujących, darczyńców i dobroczyńców.