Loteria tysiąca nagród w Centrum Handlowym Osowa

W sobotę 6 grudnia ruszyła kolejna loteria z nagrodami w gdańskim Centrum Handlowym Osowa. Na klientów biorących udział w akcji czeka 500 kart podarunkowych, świąteczne pierniczki oraz nagroda główna w postaci 10 000 złotych na zakupy w Osowej. Loteria tysiąca nagród potrwa do 21 grudnia.

Aby zdobyć gwiazdkowe nagrody, wystarczy jedynie zrobić zakupy za minimum 100 złotych w sklepach pasażu handlowego CH Osowa, zachować paragony (można łączyć maksymalnie 3 paragony z jednego dnia) i odebrać kartę do gry od hostessy. Następnie należy sprawdzić w jednym z trzech kiosków multimedialnych zlokalizowanych na terenie CH Osowa, czy posiadana karta do gry gwarantuje nagrodę natychmiastową tj. świąteczne pierniki lub kartę podarunkową o wartości 30, 50 lub 100 złotych.

Aby powalczyć o nagrodę główną – 10 000 złotych na zakupy w Centrum Osowa – należy wypełnić kartę do gry otrzymaną od hostessy i wrzucić ją do specjalnej urny loteryjnej. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 21 grudnia o godz. 17:00 przy Punkcie Odbioru Nagród w Centrum Handlowym Osowa.

Grudzień to nie tylko gorączka świątecznych zakupów, ale także szansa na wygraną w loterii z 1000 nagród w Centrum Handlowym Osowa! Zachęcamy wszystkich do udziału w naszej zabawie i życzymy wielu wygranych, które z pewnością podgrzeją gwiazdkową atmosferęmówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin Loterii tysiąca nagród dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz Punkcie Odbioru Nagród.

 

www.chosowa.pl