Kredyt gotówkowy multiczwórka w banku BPH

Oprocentowanie: 4%, prowizja: 4%, maksymalna kwota kredytu: 4 tys. zł. W Banku BPH ruszyła „Multiczwórka” – promocja kredytu gotówkowego.

Od 1 grudnia osoby zaciągające w Banku BPH kredyt gotówkowy na okres od 6 do 12 miesięcy i na maksymalną kwotę 4 tys. zł oraz spełniające warunki regulaminu promocji, uzyskają specjalne warunki: oprocentowanie i prowizja za udzielenie kredytu wyniosą w jednym i drugim przypadku jedynie 4 proc.

– W okresie przedświątecznym, a także na początku kolejnego roku klienci często potrzebują szybkiego i relatywnie niedużego zastrzyku gotówki – aby uzupełnić domowy budżet. Nasza propozycja promocji kredytu gotówkowego wychodzi im naprzeciw, a nazwa promocji – Multiczwórka – trafnie oddaje jej warunki – mówi Maciej Marchewicz, dyrektor Biura Kredytów Konsumenckich w Banku BPH.

Promocja potrwa do końca lutego przyszłego roku. Wniosek o kredyt można złożyć w oddziałach lub placówkach partnerskich Banku BPH na terenie całego kraju, za pośrednictwem bankowej infolinii lub strony: www.gotowkaonline.pl. Wstępną decyzję kredytową można otrzymać już podczas pierwszej rozmowy z doradcą, a także za pośrednictwem strony www.gotowkaonline.pl. Promocja „Multiczwórka” jest skierowana do klientów, którzy w dniu składania wniosku  lub w okresie do 180 dni poprzedzających dzień jego złożenia nie mieli w Banku BPH kredytu lub pożyczki gotówkowej.