Konto na dobry początek roku akademickiego

Październik to czas powrotu studentów na wyższe uczelnie po wakacyjnej przerwie. Poza przygotowaniem do kolejnych miesięcy nauki, warto założyć w Banku Millennium Konto 360° Student, korzystać z szeregu przywilejów zarezerwowanych dla jego posiadaczy, a przy okazji wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Konto 360° Student to oferta skierowana do osób w wieku od 18 do 26 lat. Konto 360º Student prowadzone jest zawsze bezpłatnie, a aby mieć zagwarantowane pozostałe korzyści, tzn.:

• 0 zł za kartę do konta (Visa Konto 360º),

• 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,

• 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą,

wystarczy wykonać min. 1 płatność kartą do konta w miesiącu. Bezpłatne są również przelewy krajowe w złotych przez Millenet i bankowość mobilną, realizacja zleceń stałych czy przelewy na e-mail i numer telefonu komórkowego. Posiadacze tego rachunku mogą też oszczędzać na bardzo dobrych warunkach, korzystając ze specjalnej oferty depozytowej. Do Konta 360º Student może być wydana także karta Millennium Visa Euro26, dzięki której można korzystać z szeregu zniżek w Polsce i za granicą oraz z atrakcyjnego ubezpieczenia.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.