Koniec z rozładowaną baterią

Każdemu nieraz zdarzyło się, że bateria w smartfonie, tablecie czy nawigacji turystycznej wyładowała się w najmniej pożądanym momencie. Smartfon, gdy czekacie na ważny telefon. Tablet, gdy oglądacie na nim film i już zaraz ma się okazać, kto jest mordercą. Nawigacja turystyczna właśnie wtedy, gdy nie wiesz, w którą stronę dalej iść. W takich sytuacjach warto mieć w kieszeni bank energii.

 

Najnowszy bank energii od firmy TP-LINK – PB50 cechuje się kompaktowymi rozmiarami, eleganckim designem i dużą wydajnością. Pełen bank energii pozwala naładować smartfona do 5 razy. Jest przy tym lekki (waży jedynie 281,3g) i niewielki – bez problemu zmieści się w kieszeni czy damskiej torebce.

 

Bank energii rozpoznaje podłączone urządzenia i zapewnia najwyższą możliwą prędkość ich ładowania. Dwa porty USB umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń, a cztery diody precyzyjnie wskazują stan naładowania baterii w banku.

 

Zaawansowane systemy zabezpieczające w urządzeniu PB50 chronią przed zwarciem, zbyt dużym napięciem i natężeniem, przegrzaniem oraz nadmiernym naładowaniem lub rozładowaniem ich baterii.

 

Bank energii TP-LINK PB50 jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 

Pojemność 10000mAh
Wejście 5V/2A
Wyjście 5V/1A, 5V/2A
Diody Wskaźnik naładowania baterii (4 diody)
Wymiary 139,7×78,9×19,3 mm (5,5×3,1×0,76 cala)
Waga 281,3g
Czas ładowania 1A 9 godz. 32min., 2A 6godz. 8min.
Porty 2 porty USB 2.0

 

Pełna specyfikacja dostępna jest na stronie internetowej www.tp-link.com.pl