Konferencja Polish Manufacturing Excellence Summit 2015 już jutro!

W dniach 6-7 października br. odbędzie się w Warszawie konferencja Polish Manufacturing Excellence Summit 2015. Krzysztof Fiegler, Dyrektor Działu Obsługi Klienta i Marketingu firmy UIBS Teamwork oraz Grzegorz Kucia, ekspert w dziedzinie projektowania i wdrażania systemów zarządzania, wygłoszą podczas niej prelekcję pt. „Inteligentne Fabryki – jeszcze science fiction czy już nowa rewolucja?”

Wydarzenie adresowane jest do osób odpowiedzialnych za zarządzanie przedsiębiorstwem w takich obszarach, jak produkcja, utrzymanie ruchu, planowanie, automatyzacja, zarządzanie procesami, jakość, redukcja kosztów. Konferencja będzie okazją do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami technologicznymi, efektami ich wdrożeń, trendami czy też wymianą doświadczeń, będących udziałem praktyków i ekspertów szeroko rozumianej branży produkcyjnej. Tematyka spotkania będzie dotyczyła m.in zarządzania ludźmi, procesami, zarządzania operacyjnego, automatyzacji, programów wsparcia publicznego, inteligentnej fabryki oraz przemysłu 4.0.

Krzysztof Fiegler i Grzegorz Kucia przedstawią zalety IPOsystem – innowacyjnego systemu samodzielnie zarządzającego produkcją na przykładzie Andrychowskiej Fabryki Maszyn Defum SA, Ice Group oraz Fabryki Urządzeń Kolejowych. Są to przedsiębiorstwa, w których IPOsystem został wdrożony i z powodzeniem zarządza procesami produkcyjnymi. System jest rezultatem 6-letniej pracy zespołu programistów, technologów i managerów firmy UIBS Teamwork z Rybnika. Rozwiązanie budzi coraz większe uznanie wśród ekspertów i praktyków. Niedawno IPOsystem zdobył kilka prestiżowych wyróżnień: statuetkę „Teraz Polska”, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM Polska 2015 oraz „Złoty Medal – Wybór Konsumentów” ITM POLSKA 2015 w Poznaniu.

Krzysztof Fiegler jest współtwórcą i członkiem zarządu firmy UIBS Teamwork, w której pełni funkcję Dyrektora Działu Obsługi Klienta i Marketingu. Jest ponadto twórcą i wieloletnim zarządzającym dużą polską agencją reklamową ArtGroup oraz firmami z branż poligraficznej i produkcji reklamowej. Grzegorz Kucia, współpracownik UIBS Teamwork, jest założycielem i prezesem GetMore Management – firmy zajmującej się poprawą efektywności organizacji. Jest specjalistą w zakresie organizacji i zarządzania, wdrażania zmian oraz poprawy efektywności organizacji oraz restrukturyzatorem. Brał udział w ponad 30 projektach restrukturyzacyjnych i poprawy efektywności. To również biegły sądowy w zakresie zarządzania i finansów przedsiębiorstw. Trener w zakresie komunikacji i zarządzania.

Podczas warszawskiej konferencji, obok przedstawicieli UIBS Teamwork, swoimi doświadczeniami będą dzielić się eksperci z takich firm jak m.in. Coca-Cola, BSH, Valeo Automotive, LEGO Group, Wipro, Saint-Gobain, Kongsberg Automotive, Kathrein Automotive, Lantmännen Unibake, GE Industrial Solutions, Harper Hygienics czy Grupa Żywiec.