Komputronik.pl najlepszym internetowym sklepem  według rankingu Money.pl

Komputronik.pl, internetowy sklep największej w Polsce sieci sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, uzyskał pierwsze miejsce w kategorii „Elektronika i AGD” w rankingu serwisu Money.pl.

W rankingu największego i najbardziej opiniotwórczego serwisu finansowego w Polsce już po raz dziewiąty oceniono 100 najpopularniejszych sklepów internetowych. Pod uwagę brano 7 kategorii, w ramach których o podium walczyło po 15 sklepów, które od sierpnia 2013 do końca lipca 2014 odwiedziło najwięcej klientów. W finałowym rankingu przedstawiono 10 sklepów, które zyskały największą liczbę punktów.

Klienci oceniali sklepy biorąc pod uwagę 45 kryteriów, podzielonych na 10 kategorii: asortyment, informacje o produkcie, zamawianie i dostawa, sposoby płatności, interakcja z klientem, jakość obsługi, łatwość dotarcia do informacji, przejrzystość i budowa strony, bonusy oraz inne cechy, jak np. unikalne względem konkurencji narzędzia.

„Elektronika i AGD” to od lat jedna z najbardziej wyrównanych kategorii rankingu, gdzie o ostatecznym wyniku decydują szczegóły. Firmy działające w tym segmencie stale rozbudowują oferty i poszerzają dostępne funkcjonalności, dlatego też widoczna jest silna konkurencja i zacięta walka o względy klienta.

Pierwsze miejsce w rankingu Money.pl cieszy nas tym bardziej, że zyskaliśmy je dzięki naszym Klientom. Stale rozwijamy nasze usługi wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i jak widać nasze działania zmierzają w dobrym kierunku – komentuje Joanna Tobiszowska, Dyrektor Marketingu Komputronik S.A. To nie pierwsze wyróżnienie dla komputronik.pl i z pewnością dołożymy starań, aby utrzymać pozycję lidera w kolejnych latach – dodaje.

Pierwsze miejsce w rankingu Money.pl nie jest jedynym wyróżnieniem jakim może pochwalić się Komputronik. W tegorocznym ogólnopolskim programie konsumenckim firma otrzymała godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2014. W 2013 roku została uhonorowana prestiżową nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi 2013, zyskując najwyższy spośród konkurencji Wskaźnik Satysfakcji Konsumenta. W 2011 Komputronik znalazł się wśród 100 Najprzyjaźniejszych Firm w Polsce zdobył również Laur Klienta 2011.

Więcej informacji na temat tegorocznego rankingu Money.pl można znaleźć pod adresem Money.pl/ranking-sklepow-internetowych-2014/