Kolorowe dni – Osiedla Innova oraz Osiedla Moderno by FPP

Od 17 do 22. listopada we wrocławskim Osiedlu Innova oraz Osiedlu Moderno trwać będą KOLOROWE DNI. Kampania, organizowana przez Fadesę Polnord Polska (FPP) stwarza możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej na te okazję wyjątkowej oferty.    

Osoby, które odwiedzą w tych dniach biuro sprzedaży FPP przy ul. Nyskiej 50 we Wrocławiu będą mogły zakupić w promocyjnych cenach mieszkania w realizowanym obecnie pierwszym etapie Osiedla Moderno. Promocją objęte będą również ostatnie gotowe lokale, w ukończonym Osiedlu Innova.

Osiedle Innova (www.osiedle-innova.com), usytuowane we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, u zbiegu ulic Nyskiej, Pięknej i Jesionowej, zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Gotowy kompleks, złożony z 9 eleganckich budynków, w których powstało 531 mieszkań, wyróżnia się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Projekt był wielokrotnie nagradzany  za nowoczesny design oraz wysoką jakość wykończenia. Lokalizacja Osiedla Innova to jedno z najcichszych miejsc na mapie akustycznej Wrocławia. Aranżacja urbanistyczna inwestycji pozwoliła wykreować na terenie osiedla przyjazdną przestrzeń, która zapewnia mieszkańcom wysoki komfort życia.

Osiedle Moderno (www.osiedlemoderno.pl) powstaje przy ul. Pięknej, w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Innova. Budowa pierwszego etapu inwestycji rozpoczęła się wiosną tego roku, a termin oddania przewidziany jest 30. listopada 2015 roku. Powstanie tu 158 mieszkań usytuowanych w 4-piętrowym budynku z garażem podziemnym. W większości mieszkań znajdują się duże panoramiczne okna. Plan aranżacji wszystkich mieszkań pozwala na dowolne zaplanowanie kuchni, jako otwartego aneksu połączonego z salonem lub wydzielenia osobnego pomieszczenia.

Na terenie Osiedla Moderno znajdują się dwa zielone dziedzińce wewnętrzne. Na jednym znajdzie się plac zabaw dla dzieci, natomiast drugi wyposażony zostanie w sprzęt do ćwiczeń i stanie się strefą przeznaczoną do aktywnego spędzenia wolnego czasu dla dorosłych. Wśród wprowadzonych na osiedlu udogodnień  na uwagę zasługuje duża liczba komórek lokatorskich (113 komórek na 158 mieszkań) ulokowanych w większości na piętrach, kilka metrów od mieszkań oraz wspólne pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce.

 

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST