Kolejna edycja akcji „Gwiazdy na Paluchu” już jutro!

Już w sobotę 26 września w warszawskim schronisku na Paluchu odbędzie się kolejna edycja niezwykłego wydarzenia. Gwiazdy na Paluchu to charytatywna impreza z udziałem osobistości polskiego show-biznesu, której celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom. Partnerami wydarzenia zostały marka karmy dla zwierząt DOG CHOW® oraz Internetowy Sklep Zoologiczny Fera.pl.

Gwiazdy na Paluchu to impreza dla wszystkich miłośników zwierząt oraz ich czworonogów.
W programie znalazły się liczne atrakcje, m.in. spotkania z aktorami czy loteria z nagrodami. Podczas pokazu mody z udziałem gwiazd, uczestnicy poznają aktualne trendy, w sam raz na jesienny spacer
z psem. Wszystkie osoby, które mają problemy ze swoimi zwierzakami, będą mogły zasięgnąć porad ekspertów. Na miejscu będzie dyżurować specjalista do spraw zdrowego i prawidłowego żywienia zwierząt Karolina Hołda, doktorantka Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW. Będzie można zasięgnąć także opinii w kwestii pielęgnacji, zdrowia czy zachowania psa. Wydarzenie uświetnią m.in. Marcelina Zawadzka, Rafał Mroczek, Małgorzata Potocka, Joanna Osyda, Stan Borys, Olga Frycz.

Biletem wstępu na imprezę jest karma DOG CHOW®, która trafi do zwierząt na Paluchu. Karmę będzie można zakupić na stoiskach Fera.pl przy wejściu do schroniska.

Program wydarzenia przedstawia się następująco:

10.00 – konkursy z nagrodami dla psów i ich właścicieli, porady ekspertów
11.30 – Spotkanie z aktorką Agatą Pruchniewską, autorką książki „Suka w szołbiznesie”
12.00 – spotkanie z twórcami programu „Przygarnij mnie”
12.30 – losowanie nagród na podstawie paragonów Fera.pl
13.00 – pokaz mody  „Jesienny spacer z psem”, w rolach modeli gwiazdy i ich psy