Karta kredytowa Millennium Alfa – męski punkt widzenia

Millennium Alfa to karta kredytowa stworzona specjalnie dla mężczyzn i dopasowana do ich potrzeb. Zakupy w sklepach należących do Partnerów karty Millennium Alfa zapewniają zwrot 5%* wartości wydatków dokonanych kartą – to oszczędność nawet 760 zł* rocznie.

 

Wprowadzamy do oferty Banku Millennium kartę kredytową Millennium Alfa, która została przygotowana specjalnie z myślą o mężczyznach. Pracom nad koncepcją karty towarzyszyły badania, które pozwoliły nam przygotować produkt łączący wszystkie cechy karty kredytowej, poszukiwane przez współczesnego mężczyznę. To unikatowa propozycja na polskim rynku. Do niezwykle popularnej, skierowanej do kobiet karty Millennium Impresja, dołącza produkt skrojony na miarę męskich potrzeb. Użytkownicy karty Millennium Alfa zyskują nie tylko zwrot części wartości zakupów, dokonanych kartą u Partnerów programu. Mają także dostęp do rozbudowanego pakietu assistance, mogą rozłożyć spłatę kredytu na karcie na raty 0% czy korzystać z okresu bezodsetkowego, obejmującego nie tylko płatności bezgotówkowe, ale również wypłaty gotówki z bankomatów – mówi Wojciech Małaszewicz, Kierujący Wydziałem Kart Płatniczych w Banku Millennium.

 

Partnerzy karty kredytowej Millennium Alfa oferują szereg produktów i usług, z których mężczyźni korzystają w codziennym życiu:

  • wyposażenie domu: Leroy Merlin
  • części samochodowe: Inter Cars (wyłącznie zakupy online na www.motointegrator.pl)
  • rozrywka: salony Empik, Cinema City
  • sport i rekreacja: GO Sport
  • podróże: Travelplanet.pl
  • biżuteria i kosmetyki: Apart, Sephora.

 

Płacąc za zakupy w sklepach Partnerów kartą Alfa, Klient otrzyma zwrot 5%* wartości transakcji, do 760 zł*, przez cały rok.

 

Klient nie musi przypominać sprzedawcy o zwrocie 5%* wartości zakupów dokonanych kartą u Partnerów programu. Bank automatycznie nalicza zwrot po zakończeniu każdego miesiąca kalendarzowego. Tym, co dodatkowo odróżnia kartę Millennium Alfa od innych programów, jest możliwość łączenia promocji ze sobą, dzięki czemu Klient zyskuje większe rabaty, np. przy okazji sezonowych wyprzedaży i innych obniżek oferowanych przez Partnerów karty.

 

Karta za 0 zł

Wystarczy pięć razy w miesiącu zapłacić za zakupy kartą Millennium Alfa, aby nie płacić za jej posiadanie.

 

Bogaty pakiet assistance

Do karty dołączany jest opcjonalny Pakiet Assistance Alfa, który zapewnia szybką pomoc w wielu niespodziewanych sytuacjach.

Przykładowe usługi dostępne w ramach pakietu:

–       naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia i holowanie – „Pakiet Samochodowy Alfa”,

–       naprawa sprzętu RTV/AGD, sprzętu PC lub pomoc specjalisty w razie zdarzenia losowego w miejscu zamieszkania – „Pakiet Domowy Alfa”,

–       pomoc medyczna, w tym wizyta domowa lekarza, dla Klienta i jego rodziny w razie nagłego  zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku – „Pakiet Medyczny Alfa”.

 

Wygodne Raty 0%

Kwotę wydatków dokonanych kartą można wygodnie rozłożyć na korzystne raty i spłacić je bez odsetek. Z programu „Wygodne Raty 0%” Klient może skorzystać raz w roku, do kwoty 3000 zł, a spłatę rozłożyć nawet na 24 miesiące.

 

Każdego dnia karta Millennium Alfa przynosi dodatkowe korzyści:

  • Okres bezodsetkowy dla płatności w sklepach oraz wypłat gotówki z bankomatów wynosi do 51 dni. Dodatkowo Klient sam wybiera dzień spłaty karty (ma do wyboru sześć okresów rozliczeniowych).
  • Atrakcyjne rabaty w ramach programu „Inspiracje” w blisko 1000 punktów handlowo-usługowych oraz sklepów internetowych.
  • Bogate pakiety ubezpieczeń: „Bezpieczna Karta” oraz „Ubezpieczenie Podróży Zagranicznych”.

 

Szczegóły oferty, w tym zasady korzystania z karty kredytowej oraz informacje o płatnościach, określa

Regulamin Kart Kredytowych wydawanych przez Bank Millennium oraz Cennik usług – karty kredytowe,

dostępne na www.bankmillennium.pl oraz w placówkach Banku Millennium w całej Polsce.