Jak w kalejdoskopie – nowa kolekcja pościeli Andropol

Fot. Andropolu

Klasyczna krata, paczwork, ale też magnolie i ptaki – taki jest KALEJDOSKOP, najnowsza kolekcja satynowej pościeli Andropolu na sezon jesień-zima. Nowe wzory będą w sprzedaży od listopada.

Kalejdoskop Kalejdoskop1

Kolekcja powstała jako odpowiedź na bardzo odmienne oczekiwania klientów. By im sprostać projektantki Andropolu stworzyły kolekcję wyjątkowo różnorodną, zarówno kolorystycznie jak i wzorniczo, wykorzystując cały swój artystyczny kunszt.
– Korzystamy z możliwości wzorniczych i z tego ,że modne jest „prawie wszystko” – ważne, by umiejętnie połączyć wszystkie trendy i stworzyć coś nowego – mówi Ewa Wrażeń, kierownik działu wzornictwa Andropolu. – Proponujemy dużą klasyczną kratę, bardzo modny paczwork, kwiaty magnolii, zabawne i również bardzo modne ptaszki, prostą geometrię, kwiaty realistyczne. Mamy do wyboru nie tylko motywy i formy ale także różnorodną kolorystykę – od granatów, zieleni i turkusów, poprzez wyraziste zestawienia ,,ludowych róż”- ostrej fuksji z soczystą zielenią, ostrego różu z modnym energetycznym błękitem, świeżą żółcienią, do jasnych spokojnych beży i kremów, przełamanych bladym różem.
Nowe kolekcje dostępne będą w sprzedaży od listopada w sklepach internetowych: www.andropol.eu, www.e-sweethome.com.pl oraz w sklepach firmowych Sweet Home: w Białymstoku, przy ul. Przędzalnianej 8, Andrychowie, ul. Krakowska 83 oraz w Łodzi, ul. Brukowa 10. Konfekcja będzie dostępna w rozmiarze 160×200 cm.