Już ponad 30 tys. osób poparło akcję Czas Polskich Przedsiębiorców!

!

W niecały miesiąc od rozpoczęcia ogólnopolska akcja Czas Polskich Przedsiębiorców zdobyła ponad 30 tys. głosów poparcia. Ten sukces dowodzi, że rola i wizerunek przedsiębiorców to temat ważny dla wielu Polaków. Nadal można wspierać akcję, oddając głos na spot dostępny na dedykowanej stronie www.czasprzedsiebiorcow.pl. Inicjatorem kampanii jest Getin Leasing.

 

Wpływ przedsiębiorców na rozwój naszej gospodarki jest często niedoceniany. Szerokie poparcie dla akcji Czas Polskich Przedsiębiorców to sygnał, że warto walczyć o ich dobre imię. Z tym przekazem zgodziło się już ponad 30 tys. osób, które wyraziły swoje poparcie na dedykowanej akcji stronie. To dzięki ich głosom Getin Leasing zrealizuje złożoną obietnicę. Jesienią film promujący ideę akcji zostanie wyemitowany w ogólnopolskiej telewizji, docierając do wielomilionowej publiczności. Bohaterami są  polscy przedsiębiorcy, którzy mimo licznych barier formalno-prawnych i bezlitosnej konkurencji, dzięki systematycznej pracy oraz swojej odwadze osiągają rynkowy sukces. Przesłanie filmu jest jednoznaczne – ich wkład w rozwój polskiej gospodarki zasługuje na uznanie.

 

Getin Leasing to nie tylko inicjator i organizator akcji, ale także symbol sukcesu rodzimej przedsiębiorczości. W ciągu ostatnich 5 lat, startując prawie od zera, Spółka stała się numerem jeden w leasingu pojazdów i pokonała dotychczasowego lidera. Dzięki temu doskonale rozumie, jak wiele pracy i zaangażowania wymaga droga do rynkowego sukcesu. Znając bariery i problemy, z którymi na co dzień muszą mierzyć się właściciele firm oraz w uznaniu dla ich osiągnięć – Getin Leasing powołał akcję Czas Polskich Przedsiębiorców. Wszyscy zainteresowani mogą nadal oddać głos na projekt odwiedzając stronę www.czasprzedsiebiorcow.pl

 

Getin Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Getin Noble Bank.