Jesienna loteria w Centrum Korona

Od 4 do 19 października trwa jesienna loteria we wrocławskim Centrum Korona, w której do rozdania jest aż 50 000 złotych! W puli nagród na klientów czekają karty podarunkowe o wartości 30, 50, 100 a nawet 1 500 złotych!

Aby zdobyć szansę na nagrodę, wystarczy tylko:

  • zrobić zakupy w Centrum Korona na kwotę minimum 100 złotych (można łączyć maksymalnie 3 paragony, przy czym co najmniej jeden paragon musi pochodzić ze sklepu z galerii handlowej i być na kwotę nie mniejszą niż 50 złotych);
  • okazać paragony potwierdzające zakup hostessie i odebrać kupon;
  • sprawdzić w kioskach multimedialnych zlokalizowanych na terenie Centrum Korona, czy wygrało się nagrodę natychmiastową tj. kartę podarunkową o wartości 30, 50 lub 100 złotych.

Oprócz nagród natychmiastowych, w puli loterii przewidziano także trzy nagrody główne – karty podarunkowe o wartości 1 500 złotych. Aby powalczyć o nagrodę główną, wystarczy wypełnić otrzymany od hostessy kupon i wrzucić go do jednej z trzech urn promocyjnych znajdujących się w Centrum Korona. Finałowe losowanie odbędzie się 19 października przy Punkcie Obsługi Loterii w Koronie.

„Przed nami kolejna loteria z atrakcyjnymi nagrodami wartymi aż 50 000 złotych! Tym razem nagradzamy klientów Centrum Korona kartami podarunkowymi na jesienne zakupy. Zapraszam wszystkich do zabawy i życzę wielu wygranych” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulaminy loterii jest dostępny w siedzibie Organizatora, w Punkcie Obsługi Loterii oraz w biurze Dyrekcji Centrum Korona.