Jesienna aktywność lojalności

Fot. Sodexo

Z początkiem września ruszyła kampania reklamowa kategorii Lojalność i Motywacja w Biznesie firmy Sodexo Benefits and Rewards Services, promująca ofertę 360° dla Biznesu. Kampania potrwa do końca listopada i obejmie reklamy w prasie branżowej, opiniotwórczej i Internecie, a także działania Public Relations.

 

Jesień to dla specjalistów do spraw marketingu okres wzmożonej pracy. Zbliżająca się końcówka roku to moment istotny dla wielu branż pod kątem realizacji celów sprzedażowych oraz planowania aktywności kolejnego roku. W związku z tym wzrasta zainteresowanie firm działaniami wspierającymi sprzedaż, m.in. programami lojalnościowymi i motywacyjnymi kierowanymi do partnerów biznesowych, od których w dużym stopniu zależą generowane obroty. Z myślą właśnie o tych przedsiębiorstwach, Sodexo rozpoczęło kampanię reklamową oferty 360° dla Biznesu Kategorii Lojalność i Motywacja w Biznesie.

 

Oferta 360° dla Biznesu obejmuje z jednej strony wieloletnie doświadczenie i know-how w zakresie realizacji programów wsparcia sprzedaży, a z drugiej rozwiązania, które zaspokoją różnorodne potrzeby marketerów w zakresie organizacji akcji krótko oraz długoterminowych. W ramach oferty dostępne są m.in.: Kupony Premiowe Pass, przedpłacone Karty Premiowe, Kupony profilowane, CardPack, czy platforma do zarządzania programami lojalnościowymi online – Sodexo Performance Suite.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.