Jesień z Husqvarna – aktywności firmy na nowy sezon

Fot. Husqvarna

Początek jesieni tradycyjnie oznacza kolejną falę promocji sprzedażowych, podsumowujących spotkań oraz określenia planów na sezon 2015 w firmie Husqvarna. Rozpoczynają się także wrześniowo-październikowe promocje i nowe kampanie w TV, Internecie oraz radiostacjach. Celem planowanych działań marketingowych i pr-owych jest prezentacja nowości oraz promocji z oferty produktowej jesień 2014 – zima 2015.

Może się wydawać, że jesień to koniec sezonu dla producentów maszyn ogrodowych – nic bardziej mylnego! Właśnie teraz rozpoczynają się jesienno – zimowe promocje na takie produkty jak: pilarki, wykaszarki, dmuchawy, pługi wirnikowe oraz traktorki wraz
z osprzętem. U autoryzowanych dilerów firmy Husqvarna rozpoczęła się sezonowa obniżka cenowa właśnie na te urządzenia. Jesienna kampania wspierana jest licznymi działaniami marketingowymi, w tym także przez Direct Mailing – którego dystrybucja odbywa się poprzez insertowanie prasy, w tym dzienników regionalnych na terenie kraju oraz poprzez dotarcie do klienta bezpośrednio za pośrednictwem sieci kilkuset punktów dilerskich Husqvarna
w Polsce.

„Jesień to czas kolejnej odsłony kampanii marketingowej firmy Husqvarna – działania marketingowe, oprócz wsparcia realizacji celów sprzedażowych, mają za zadanie umocnienie pozycji marki Husqvarna jako światowego lidera w produkcji sprzętu do pielęgnacji terenów zieleni. Wszystkie aktywności wspierane są działaniami z zakresu PR oraz lokalnymi kampaniami reklamowymi dilerów na terenie krajupowiedział Krzysztof Wardęga, Dyrektor Zarządzający Husqvarna Poland.

 

 

Jeszcze tej jesieni przedstawicieli Husqvarna nie zabraknie także na targach m.in. takich jak: EKO LAS, Dom Inteligentny czy AGRO-SHOW w Bednarach. Takie spotkania są okazją do porozmawiania z ekspertami oraz szansą do przetestowania maszyn.

Husqvarna aktywnie

Firma Husqvarna od kilku lat  wspiera zawody sportowe strażaków – oprócz czerwcowego  TFA & FCC Husqvarna Poland 2014 w Toruniu i sierpniowych zmagań w ramach FCC
w Szczecinie, będzie także jednym ze sponsorów wrześniowych zawodów strażaków w FCC w Łodzi.

Husqvarna od wielu lat aktywnie wspierała zawody drwali w całym kraju. Na Mistrzostwa Europy Drwali w Szwajcarii w 2015 roku już trenuje Paweł Wesołowski –  zawodnik z  oficjalnej drużyny: „Husqvarna Team”. Inni zawodnicy zakończyli sezon
z dobrymi osiągnięciami – podczas ostatnich Mistrzostw Polski Drwali w Polsce:  Adam Wawrzak zajął III-miejsce w kategorii juniorów,  Stanisław Moczulski stanął na II. stopniu podium w kategorii seniorów. Najlepszy wynik osiągnął Paweł Wesołowski, który został Mistrzem Polski Drwali w kategorii juniorów.

Polski podróżnik, Michał Rej wraz ze swoją 3-osobową załogą po raz kolejny wyruszył w podróż samochodem terenowym- tym razem za cel obrana została Gruzja. Sierpniowa trasa „Georgia Expedition 2014” miała za cel odwiedziny w najbardziej niedostępnych miejscach Gruzji. Podobnie jak w poprzednim roku wyprawę Michała Reja i jego ekipy wsparła firma Husqvarna.

Jesień to także tradycyjnie czas spotkań i podsumowań w firmie. We wrześniu odbędzie się tradycyjnie spotkanie kilkuset klientów biznesowych firmy Husqvarna podczas tzw. Konferencji Dilerów.

Na początku lutego 2015 roku odbędzie się kolejna już: VIII edycja międzynarodowych wyścigów psich zaprzęgów Husqvarna Tour 2015 (w ramach Pucharu Świata) organizowana w Jakuszycach. Na starcie stanie ponad 1000 najlepszych na świecie psów zaprzęgowych.