Iwona Kubicz w jury Stevie International Business Awards 2017

Iwona Kubicz, prezes Procontent Communication oraz wieloletni ekspert z zakresu Corporate PR
i zarządzania kryzysowego, dołączyła do jury międzynarodowego konkursu Stevie International Business Awards. W tegorocznej edycji konkursu będzie oceniała projekty w kategorii public relations.

Stevie Awards to jeden z pierwszych i najbardziej prestiżowych światowych konkursów biznesowych. Nagrody te są przyznawane firmom i ludziom biznesu z całego świata od ponad 16 lat. Tak bardzo ceniona statuetka ma być zwieńczeniem osiągnięć spółek i przedsiębiorców na arenie międzynarodowej. Wyniki tegorocznej edycji konkursu zostaną ogłoszone już 10 sierpnia br., a statuetki Stevie zostaną wręczone zwycięzcom podczas uroczystej Gali w Barcelonie 21 października 2017 roku.

Obecnie Nagrody Stevie przyznawane są w siedmiu programach: International Business Awards, Asia-Pacific Stevie Awards, German Stevie Awards, American Business Awards, Stevie Awards for Women in Business 2014, Stevie Awards for Sales & Customer Service oraz Stevie Awards for Great Employers. Każdego roku kapituła konkursu we wszystkich kategoriach otrzymuje ponad 10,000 zgłoszeń z ponad 60 krajów.

W konkursie International Business Awards Iwona Kubicz oceni prace w kategorii public relations. To już trzecia edycja w ramach programu Stevie, w której prezes Procontent Communication zasiada w Jury międzynarodowego konkursu. Do tej pory Iwona Kubicz została nagrodzona statuetką Stevie For Women In Business, a jej agencja przez ostatnie lata zdobyła kilka statuetek StevieAwards za prowadzone projekty komunikacyjne.

„To dla mnie ogromne wyróżnienie, że mogę oceniać pracę największych zespołów PR z całego świata. Jednocześnie to także wielkie wyzwanie, by cały czas podążać za trendami w rozwoju naszej branży i godnie reprezentować nasz kraj, oceniając projekty innych specjalistów PR. Branża public relations znacząco się zmienia pod wpływem nowych technologii: Big Data, Internetu rzeczy, a także coraz bardziej dostępnych i powszechnie wykorzystywanych narzędzi wideo. Dlatego, aby być dobrym sędzią w konkursie PR, ważna jest znajomość tych zagadnień oraz doświadczenie w praktycznym ich zastosowaniu.

Z pewnością oceniając kampanie będę zwracała uwagę na ich innowacyjność. Drugim ważnym elementem, na który będę kładła nacisk to kreatywność pomysłów i dostarczanie angażującego contentu. Ostatnim elementem, o którym dziś coraz mniej się mówi w kontekście działań PR, a jest on chyba fundamentem wszelkich działań wizerunkowych, jest świetna i dopracowana strategia.” – mówi Iwona Kubicz, prezes Procontent Communication.

Tegoroczne statuetki zostaną wręczone zwycięzcom podczas gali finałowej. Więcej informacji na temat Stevie Awards można przeczytać na stronie: www.stevieawards.com.

O Procontent Commmunication
Procontent Communication jest firmą doradczą w dziedzinie PR i komunikacji należącą do jednej z największych światowych sieci firm public relations Global Reach PR, która poprzez 35 oddziałów na pięciu kontynentach oferuje swoim klientom prowadzenie globalnych kampanii komunikacyjnych. Główna siedziba Sieci mieści się w Londynie.

Procontent specjalizuje się w realizacji projektów z wielu obszarów komunikacji korporacyjnej, do których należą audyty, opracowanie strategii komunikacji firmy, prowadzenie biura prasowego, szkolenia medialne, media relations, organizacja konferencji prasowych, a także opracowanie, programów B2B oraz działań, których celem jest dotarcie do kluczowych liderów opinii. Procontent oferuje także szeroki zakres usług w zakresie PR produktowego, E-PR oraz CSR.
Projekty prowadzone przez Procontent otrzymały wiele nagród m.in. Złoty Spinacz, Effie Award, Stevie Awards, Magelllan Awards, Spotlight Awards oraz tytuł Kampanii Społecznej Roku.
Więcej informacji o agencji na stronie www: http://procontent.pl/

Iwona Kubicz, Prezes Procontent Communication
Jest ekspertem w projektach z zakresu Corporate PR i zarządzania kryzysowego. Członek International Public Relations Association i juror w konkursie IPRA Golden World Awards, Stevie oraz Magellan Awards w kategoriach: PR, komunikacja w kryzysie i Public Affairs and Lobbing. Koordynowała projekty realizowane dla firm takich jak: Polpharma, Sanofi, Janssen, TEVA, Zentiva, Adamed oraz projekty wspierających rozwój R&D w Polsce. Swoje doświadczenie zdobywała prowadząc projekty z wielu obszarów komunikacji od audytów komunikacyjnych i Internal PR po kampanie public relations i zarządzanie komunikacją w kryzysie dla m.in. takich firm jak: markety OBI, HBO, Hallmark Channel, Disney Channel, Gaspol. Prowadziła również kampanie z zakresu komunikacji korporacyjnej dla firm takich jak Energa Operator, PKP Energetyka i Saxo Bank.

Kontakt:
Iwona Kubicz
Procontent Communication
ul. Marszałkowska 140/46, 00-061 Warszawa
tel. + 48 22 827 04 01
iwonakubicz@procontent.pl