IMAGINE autorem serwisu internetowego Orange Finanse

Fot. IMAGINE

Łódzka agencja interaktywna IMAGINE jest współtwórcą informacyjnego serwisu internetowego nowego banku mobilnego Orange Finanse, który powstał w wyniku współpracy Orange Polska i mBanku. Agencja odpowiada za warstwę user experince (UX) oraz projekt graficzny witryny.

Główną ideą jaka przyświecała tworzeniu projektu strony Orange Finanse był łatwy dostęp do informacji oraz zrozumiałe i przejrzyste zaprezentowanie produktów i usług bankowych. Zgodnie z założeniami, użytkownik ma łatwo nawigować pomiędzy poszczególnymi elementami oferty, jednocześnie otrzymując informację o jej najważniejszych benefitach.

Łódzka agencja interaktywna IMAGINE od wielu lat współpracuje zarówno z Orange, jak i mBankiem. Wspólne przedsięwzięcie firm – Orange Finanse to dla IMAGINE wyjątkowa okazja do połączenia i zastosowania w praktyce bogatej wiedzy na temat działalności biznesowej marketerów z najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym serwisów internetowych.

Stworzenie strony informacyjnej Orange Finanse to jeden z ważniejszych, o ile nie najwniejszy projekt IMAGINE w tym roku. Sporo czasu poświęciliśmy na opracowanie odpowiedniego przepływu informacji w serwisie, aby był on jak najbardziej intuicyjny dla użytkownika. Wieloletnia współpraca z Orange i mBankiem, a także wiedza o trendach w budowaniu serwisów internetowych bardzo pomogły i ułatwiły nam wykonanie zadania. Efekt końcowy jest naprawdę dobry, potwierdzają to opinie pierwszych klientów nowego banku – podsumowuje Filip Iwański, właściciel agencji IMAGINE.