Heineken znów w roli głównej w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda Spectre

Na dwa miesiące przed światową premierą filmu Spectre, Heineken ogłasza kolejną odsłonę współpracy z kultową marką filmów o Jamesie Bondzie. W zintegrowanej kampanii konsumenci z całej Polski uzyskają dostęp do unikalnych materiałów zza kulis filmu, a także możliwość uczestniczenia w przełomowej kampanii social mediowej.

Nowa kampania w pełni czerpie z 17-letniej współpracy pomiędzy Heinekenem i serią o agencie Jej Królewskiej Mości. Obejmuje ona już siedem filmów – od Jutro nie umiera nigdy po najnowszy Spectre. W tym wydaniu, tak samo jak w ostatnim filmie Skyfall, znów będziemy mogli zobaczyć butelkę Heinekena w dłoni Daniela Craiga, który już po raz czwarty wcieli się w postać Jamesa Bonda. Główną rolę, Daniel zagra nie tylko w filmie, ale również w najnowszej reklamie telewizyjnej Heinekena, którą już wkrótce zobaczyć będzie można na małym ekranie, we wszystkich większych kanałach telewizyjnych w Polsce i w Internecie.

Kampanii telewizyjnej, towarzyszyć będzie unikalna kampania w social media, która po raz pierwszy wzniesie się na niespotykane dotąd wyżyny marketingu. O ile marka Heineken znana jest ze swoich, przekraczających wszelkie granice akcji marketingowych, o tyle wspólnie z Bondem, postawi poprzeczkę naprawdę wysoko. Akcja zaangażuje nie tylko fanów marki Heineken czy Jamesa Bonda, ale także miłośników gadżetów i nowinek technicznych wprost ze świata Bonda. Więcej szczegółów tej aktywacji zostanie ujawnionych w  najbliższym czasie.

Niespodzianki czekać będą na fanów Jamesa Bonda także na półkach sklepowych w całej Polsce. Już od września pojawią się na rynku specjalne, dedykowane opakowania z bondowym motywem. To w nich, miłośnicy świata Bonda odnajdą niepublikowane wcześniej materiały z planu zdjęciowego najnowszych przygód agenta. Wystarczy zeskanować telefonem komórkowym logo na butelce Heinekena, aby otrzymać dostęp do unikalnych scen zza kulis.

Wojciech Bogusz, Global Premium Brands Director w Grupie Żywiec mówi: „Heineken oraz seria filmów o Bondzie są partnerami już od 1997 r. To niezwykle ekscytujące, że najnowszy film Spectre daje kolejną szansę na realizację wspólnych pomysłów. W ramach tej współpracy tworzymy pasjonujące, innowacyjne globalne kampanie marketingowe, które stanowią dużą wartość zarówno dla marki filmowej, jak i dla marki Heineken na całym świecie”

Kolejne dane na temat wyjątkowej misji Heinekena, zostaną udostępnione już niebawem. Odliczanie czas zacząć!