Happy Hours i nowa szansa na wygraną w konkursie

W nowym odcinku Millematów Radek Kotarski przybliża historię „szczęśliwych godzin” – tzw. happy hours. Widzowie mają także kolejną okazję do wzięcia udziału w konkursie i wygrania nagrody pieniężnej. Wystarczy odwiedzić kanał Banku Millennium na YouTube lub sekcję konkursową na stronie internetowej Banku Millennium (http://millematy.bankmillennium.pl) i rozwiązać zagadkę z aktualnego odcinka.

 

Podobnie jak w poprzednich odsłonach konkursu, również tym razem między pierwsze 100 osób, które odgadną odpowiedź na zagadkę umieszczoną w najnowszym odcinku Millematów, zostanie równo podzielona kwota 15 tys. zł. Przez rok trwania konkursu do podziału przeznaczono łącznie aż 360 tys. zł.

 

W aktualnym odcinku Millematów Radek Kotarski opowiada o tym, skąd wzięło się określenie happy hours, jaka jest historia „szczęśliwych godzin” i jak koncepcja Happy Hours, przez amerykańską armię i kawiarnie, trafiła do oferty Banku Millennium.

 

W ramach oferty Happy Hours Klienci mogą założyć za pośrednictwem systemu bankowości internetowej oraz Aplikacji Mobilnej lokatę Millenet w złotych, na okres 32-61 dni, o oprocentowaniu wyższym o 1% w porównaniu do tradycyjnej lokaty. Informacja o promocji ogłaszana jest na stronie internetowej Banku Millennium oraz w systemie bankowości internetowej Millenet raz w tygodniu, w godzinach 9:00-10:00. Maksymalna kwota lokat dla Klienta w ramach danej promocji Happy Hours to 20 tys. zł. Minimalna kwota wynosi 500 zł.