Grupa ROBYG: ostatni etap wszedł do sprzedaży w Albatross Towers

Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży ostatni etap – a zarazem pierwszy z wykorzystaniem inteligentnych technologii zarówno w częściach wspólnych jak i w mieszkaniach – inwestycji Albatross Towers. W ramach kolejnego etapu projektu zlokalizowanego w Gdańsku powstanie 161 lokali mieszkalnych o metrażach od 27 do 83 mkw i 16 handlowo-usługowych o powierzchni od 40 do 115 mkw. Poza inwestycją Albatross Towers spółka realizuje również dwa wieloetapowe projekty w Gdańsku – Lawendowe Wzgórza oraz Słoneczna Morena. Grupa ROBYG posiada 20-procentowy udział w gdańskim rynku nieruchomości mieszkaniowych pod względem liczby sprzedanych mieszkań.

Albatross Towers to inwestycja, w ramach której powstaje zespół wieżowców oferujących wysoki standard wykonania wraz z widokiem na Zatokę Gdańską. Do sprzedaży wprowadzony został ostatni etap projektu. Rozpoczęcie budowy planowane jest na IV kwartał 2014 roku, a zakończenie – na III kwartał 2016 roku.

Albatross Towers to osiedle cieszące się wyjątkowym zainteresowaniem gdańszczan – do sprzedaży wszedł właśnie ostatni etap projektu. Budynek ten będzie pierwszym etapem wybudowanym z zastosowaniem inteligentnych technologii. Doskonała lokalizacja przy Zatoce Gdańskiej, niepowtarzalny widok z okien apartamentów, szlachetne materiały wykończeniowe, lobby z portierem we wszystkich budynkach, ponadstandardowa apartamentowa wysokość mieszkań, szybkie, cichobieżne windy, panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED, oraz duża liczba balkonów i loggii – to tylko niektóre elementy zachęcające do zakupu lokali w Albatross Towers. Chociaż Grupa ROBYG ma już obecnie znaczący udział w gdańskim rynku nieruchomości – około 20-procentowy – zamierzamy dalej intensywnie się rozwijać, także ze względu na duże zaufanie i uznanie klientów. Gdański rynek deweloperski jest daleki od nasycenia prestiżowymi projektami podobnymi do Albatross Towers, stąd zarząd jest przekonany, że skuteczna sprzedaż lokali w ramach projektu przyczyni się do umocnienia pozycji Grupy ROBYG w Trójmieście” – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

We wrześniu Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży dwa budynki C5/1 i C5/2 w ramach 12. etapu projektu Lawendowe Wzgórza na terenie, którego działa pierwsza bezpłatna sieć Wi-Fi przygotowana przez dewelopera dla mieszkańców. W ramach inwestycji Grupa ROBYG zadbała również o nowoczesny charakter oraz m.in. boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, sklepy, przedszkole ze żłobkiem, zewnętrzny fitness czy strefy barbecue.