Ile godzin przespał Gordon?

Mijają kolejne dni w oczekiwaniu na oficjalne wpisanie Gordona do księgi rekordów Guinnessa aby umilić ten czas organizatorzy Kinguin World Record postanowili opublikować kilka ciekawostek związanych z Gordonem i jego wyczynem w formie infografiki. Zobaczcie sami!

 

Kim jest Gordon?

Niby każdy wie. Człowiek, który ustanowił nowy rekord Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową, ale co poza tym? A no właśnie. Gordon to rocznik 1989. Warto też podkreślić, że nasz dwudziestopięciolatek jest w szczęśliwym związku małżeńskim od niecałych dwóch lat.

Przygotowania

Od początku organizatorzy Kinguin World Record jak i sam Gordon podkreślali, że przygotowania trwały pond 3 miesiące i zakładały nie tylko treningi poprawiające kondycję fizyczną, ale również ćwiczenia systemu snu czy opracowanie pełnowartościowej diety. Z infografiki dowiemy się, że Gordon przez okres bicia rekordu zjadł sporo pomarańczy oraz pił sok pomarańczowy, a na obiad miał:

Jak sobie radził w grze?

Gordon wielokrotnie podkreślał, że  Sniper Elite III: Afrika nie była jego ulubioną grą. Nie był ekspertem. Jednak w trakcie bicia rekordu ta sytuacja się zmieniała. Nie dość, że poznał elementy gry, które sprawiły, że Sniper spodobał mu się bardziej niż przed rekordem, to jeszcze zapowiedział, że od tej pory będzie grał w nią zdecydowanie częściej! Gordon rozegrał  291 meczy i zabił w nich 1751 przeciwników zaliczając przy tym 361 headshotów! A jego najdłuższy strzał oddany został z odległości ponad 290 metrów.

Infografika przedstawia również inne informacje także te związane z samym rekordem czy stanem zdrowia Gordona w trakcie bicia rekordu.