Gioteck: nowa kolekcja słuchawek dla graczy

Gioteck, brytyjski producent akcesoriów gamingowych zaprezentował najnowszą kolekcję headsetów, stworzonych z myślą o graczach. Wśród nich znajduje się model przeznaczony dla użytkowników konsol PS4 oraz multi-platformowe zestawy słuchawkowe kompatybilne z PC-tami, konsolami i mobilnymi urządzeniami audio. Dzięki zróżnicowanym parametrom każdy gracz znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb.

 

Coś dla fanów PS4

Gioteck HC-2 to zestaw, w który powinni zaopatrzyć się gracze posiadający konsolę PS4. Za pomocą jednego kabla (plug&play) użytkownik błyskawicznie podłączy słuchawki do konsoli i będzie mógł cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie. Dzięki dużym, 40 mm przetwornikom usłyszymy repertuar dźwięków o czystym i dynamicznym brzmieniu, który będzie towarzyszył użytkownikowi podczas tysięcy godzin gry.

Słuchawki wyposażone w mikrofon na elastycznym wysięgniku umożliwiają komunikację podczas gry online lub rozmowę ze znajomymi przez Skype. HC-2 dzięki pojemnemu akumulatorowi oferują nieprzerwaną pracę nawet do 8 godzin bez konieczności dodatkowego ładowania. W praktyce oznacza to koniec problemów z niekończącą się wymianą baterii i uciążliwym stosowaniem adapterów do ładowania.

Sugerowana cena detaliczna słuchawek wynosi 159 zł.

Headset dla wszystkich graczy

Jeśli jesteś graczem PC-towym, do tego lubisz od czasu do czas pograć na konsoli, to nie musisz wydawać ogromnej sumy pieniędzy na dwa zestawy słuchawek. HC-3 to idealna propozycja dla Ciebie. Kompatybilność z większością popularnych konsol na rynku umożliwi Ci w łatwy sposób grę na komputerze, konsoli PS3, PS4, Xbox360,  Xbox One* oraz PS Vita.

Słuchawki zostały zaprojektowane z dbałością o kwestie dotyczące ergonomii i komfortu użytkowania. Dzięki pilotowi umieszczonemu na przewodzie, użytkownik ma kontrolę nad dźwiękiem i czatem. Staranne wykończenie pałąka oraz nauszników miękką pianką, zapewnia wygodę podczas wielu godzin użytkowania. Delikatne podświetlenie LEDowe, podkreśla ich charakter oraz nowoczesny, gamingowy design.

Sugerowana cena detaliczna słuchawek wynosi 259 zł.

Dla najbardziej wymagających graczy

Ostatnia z prezentowanych nowości z serii HC, posiada wszystkie zalety poprzednich zestawów słuchawkowych. Headset HC-5 został dodatkowo wyposażony w bezprzewodową technologię, dzięki której gracz ma swobodę użytkowania w zasięgu 10m od nadajnika.

Panel sterujący do zarządzania audio został umiejscowiony na obudowie słuchawek. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość  kontroli dźwięku czy czatu nie odrywając wzroku od monitora. Uzbrojone w 40 mm głośniki, dostarczają czysty dźwięk oraz dynamiczne brzmienie basu, a wbudowany akumulator pozwala cieszyć się nieprzerwaną rozrywką do 4 godzin.

Zestaw słuchawkowy HC-5 kompatybilny jest z komputerem PC oraz najpopularniejszymi platformami jak: PS3, PS4, Xbox360 oraz Xbox One*. Niezależnie od tego czy podłączysz go do konsoli PS4 czy Xbox One, HC-5 zapewni Ci mnóstwo wrażeń podczas rozgrywek.

Sugerowana cena detaliczna słuchawek wynosi  419 zł.

* do użytkowania z konsolą Xbox One, wymagany jest dodatkowy adapter