Gioteck: czas na grę

Impakt, czołowy dystrybutor akcesoriów dla graczy wprowadził na polski rynek bezprzewodowy zestaw słuchawkowy marki Gioteck. Model HC-5 przeznaczony jest dla użytkowników platform PC,  PS3 i4,*X One, X360. Świetnie sprawdzi się również we współpracy z urządzeniami mobilnymi jak smartfon czy tablet.

 

Prezentowany przez brytyjskiego producenta akcesoriów dla graczyheadsetGioteckHC-5,to interesująca propozycja dla miłośników elektronicznej rozrywki. Funkcjonalna i elegancka obudowasłuchawek, wzbogacona o LEDowepodświetlenie może przypaść do gustu niejednemu graczowi. Dzięki przyciskom umiejscowionym po zewnętrznej stronie nauszników gracz ma pod ręką wszystko, co potrzebne do zarządzania dźwiękiem, nawet podczas najbardziej intensywnej rozgrywki.

Dzięki 40 mm przetwornikom,słuchawkioferują czysty dźwięk oraz dynamiczne brzmienie basu w jakości stereo. Bezprzewodowa technologia gwarantuje pełną swobodę użytkowania w zasięgu 10 m od nadajnika.Wbudowany mikrofon umożliwiawykorzystanie zestawu zarówno do komunikacji podczas rozgrywek online, jak i prowadzenia rozmów przez skype.

Dzięki litowo-polimerowemu akumulatorowi możesz cieszyć się nieprzerwaną rozrywką do 4 godzin bez potrzebydodatkowego ładowania. Kiedy poziom akumulatora sięgnie zera, naładuj zestaw w prosty i szybki sposób, za pomocą dołączonego do zestawu kabla micro USB.Regulowany pałąk pozwala dopasować zestaw do kształtu i wielkości głowy. Dziękimiękkim nausznikomnie odczujesz zmęczenia nawet podczas wielu godzin użytkowania.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 419 zł.

* Do użytkowania z konsolą Xbox One, wymagany jest dodatkowy adapter

 

Cechy urządzenia:

– Możliwość regulacji rozmiaru słuchawek;
– Miękkie nauszniki zapewnią maksimum komfortu;
– Lekka konstrukcja zapewni komfort nawet podczas wielogodzinnych sesji;
– Wysokiej klasy mikrofon z systemem eliminacji zewnętrznych zakłóceń;
– Panel sterujący do zarządzania dźwiękiemumiejscowiony na obudowie słuchawek;
– 40-milimetroweprzetworniki stereo;
– Kompatybilne z:PC, PS3, PS4,Xbox360, Xbox Oneoraz urządzeniami mobilnymi.

Dane techniczne:

– Typ słuchawek: nauszne
– System audio: stereo
– Mikrofon: tak
– Mocowanie mikrofonu: na ruchomym wysięgniku/ramieniu
– Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
– Zasięg: 10 m