GIGABYTE FORCE H1 – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy

GIGABYTE, wiodący producent podzespołów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla graczy, rozszerzył swoją ofertę o nowy, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy – FORCE H1. Model ten dedykowany jest przede wszystkim dla mobilnych graczy. Dzięki obsłudze technologii Bluetooth 3.0 słuchawki FORCE H1 pozwalają na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku ze smartfonów, przenośnych konsol czy tabletów, co znacznie poprawia komfort i wygodę zabawy.

Rosnąca popularność urządzeń przenośnych przełożyła się na wzrost zainteresowania mobilnym graniem. Najnowsze tytuły przygotowane na tego typu platform, pod względem oprawy audiowizualnej, w niczym nie ustępują produkcjom dedykowanym stacjonarnym konsolom czy komputerom PC. Jednak o ile w przypadku grafiki jesteśmy skazani wyłącznie na ekran, w który wyposażone jest dane urządzenie, to pod względem dźwięku mamy znacznie szersze pole wyboru. Wybór odpowiedniego zestawu słuchawkowego może zdecydowanie poprawić przyjemność grania oraz wzmocnić doznania słuchowe.

Słuchawki FORCE H1, oprócz wspomnianego modułu Bluetooth w wersji 3.0, wyposażone są w wysokiej klasy przetworniki o średnicy 40 mm, które odpowiadają za doskonałą jakość reprodukowanego dźwięki. Plusem produktu GIBABTE jest także ergonomiczna i wytrzymała konstrukcja. Regulowany pałąk FORCE H1 został wykonany ze stali, co zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Najmniejszych zastrzeżeń nie można mieć również do nauszników. Zastosowany materiał idealnie dopasowuje się do kształtu ucha i pozwala na skuteczną izolację akustyczną tła. Ponadto słuchawki FORCE H1 są niezwykle lekkie (248 g) a po złożeniu bez problemów schowamy je do torby lub plecaka.

Zestaw słuchawkowy FORCE H1 sprawdzi się także w trakcie rozmów telefonicznych oraz słuchania muzyki czy oglądania filmów. Zintegrowany na obudowie panel sterujący pozwala na wygodne odbieranie połączeń przychodzących, regulację poziomu głośności czy przełączanie utworów muzycznych. Wbudowana bateria umożliwia do 10 godzin słuchania muzyki lub grania oraz do 25 godzin rozmów. Ładowanie akumulatora słuchawek odbywa się za pomocą standardowego kabla micro USB.

 

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.