Getin Noble Banku jednym z najlepszych biuletynów firmowych roku?

Kwartalnik pracowników Getin Noble Banku „GO!” już po raz drugi znalazł się na podium ogólnopolskiego Konkursu Biuletynów Firmowych, organizowanego przez agencję doradczą i wydawniczą Agape. W tegorocznej edycji kapituła konkursu przyznała magazynowi „GO!” II miejsce w kategorii „biuletyn wewnętrzny”.

Magazyn „GO!” to biuletyn tworzony przez pracowników Getin Noble Banku. Tematyka kwartalnika obejmuje m.in. aktualności korporacyjne, artykuły edukacyjne i szkoleniowe, informacje o inicjatywach wewnętrznych firmy, ale także tematy związane z codziennym życiem oraz zainteresowaniami czytelników. Wydawany od 2012 r. „GO!” trafia bezpośrednio do ponad 6 tysięcy pracowników Getin Noble Banku i stanowi ważne narzędzie komunikacji wewnętrznej. Za skład magazynu odpowiada współpracująca z redakcją agencja content marketingowa Fast Forward Communication.

Kwartalnik „GO!” cieszy się niesłabnącym uznaniem branży, która docenia umiejętności dziennikarskie i edytorskie pracowników Getin Noble Banku. W tegorocznej edycji Konkursu Biuletynów Firmowych „GO!”, kapituła przyznała publikacji 170,7 na 200 możliwych do zdobycia punktów, co uplasowało Getin Noble Bank na drugiej pozycji w klasyfikacji, tuż za zwycięzcą, który otrzymał 171 punktów. W minionym roku magazyn „GO!” znalazł się także na drugim miejscu zestawienia.

Konkurs Biuletynów Firmowych Agape jest jednym z najstarszych i najważniejszych wydarzeń branży custom publishing w Polsce. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych publikacji korporacyjnych i podkreślenie ich roli w realizowaniu strategii i polityki informacyjnej firmy. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 1 000 prac konkursowych.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, a także pełną listę laureatów można znaleźć na stronie organizatora: www.agape.com.pl.