Foam Peeling z linii C PURE firmy KLAPP

Fot. KLAPP

Delikatny peeling enzymatyczny o konsystencji pianki z linii C PURE firmy KLAPP Cosmetics polecany jest do każdego rodzaju cery, w tym również naczynkowej. To prawdziwy koktajl owocowy o pobudzającym zapachu soczystych, sycylijskich pomarańczy.  Dzięki zawartości witaminy C, ekstraktów z papai, limonki, ananasa i trawy cytrynowej, preparat lekko rozjaśnia i nawilża skórę, usuwając z jej powierzchni martwe komórki. Skóra nabiera aksamitnej gładkości i promiennego wyglądu. Zostaje doskonale przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Preparat jest niezwykle przyjemny w stosowaniu, polecany do używania na twarz, szyję i dekolt.

Pojemność: 50 ml

Cena: ok.  56 zł

Substancje aktywne: ekstrakt z papai, limonki, ananasa, trawy cytrynowej, olejek eteryczny z czerwonej pomarańczy, olejek palmarosa, witamina C.

Sposób użycia: Wycisnąć porcję wielkości orzecha i równomiernie rozprowadzić po twarzy. Po upływie 10-15 minut zemulgować z niewielką ilością wody, a następnie obficie spłukać.

Kosmetyki dostępne w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych na terenie całego kraju, a także na stronie http://www.klapp-cosmetics.pl

 

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST