Finał konkursu Ryanaira dla dzieci: „Marzenia uskrzydlają” – głosowanie na stronie internetowej otwarte!

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (3 października) ogłasza  finałową dziesiątkę spośród szkół, które przystąpiły do konkursu plastycznego dla dzieci ze szkół podstawowych z Gdańska: pt. „Marzenia uskrzydlają”. W celu wyłonienia zwycięzców, Ryanair zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w publicznym głosowaniu na stronie internetowej www.ryanair.com/pl/marzenia-uskrzydlaja. 

Szkoły Podstawowe z Gdańska, które przygotowały prace artystyczne na temat: “Twój lot Ryanairem do wymarzonego miejsca w Europie”, mają szansę znaleźć się w zwycięskiej trójce szkół, której uczniowie przeżyją niezapomnianą przygodę i zobaczą Gdańsk z lotu ptaka na dzień przed otwarciem bazy Ryanair w Gdańsku 27 października 2014r. Spośród szkół, które wzięły udział w konkursie wybraliśmy finałową dziesiątkę.

Każdy może oddać jeden głos na pracę plastyczną, a tym samym pomóc jej autorom wygrać niesamowitą nagrodę: ponad setka milusińskich będzie pierwszymi pasażerami samolotu Ryanair stacjonującego w nowo otwartej bazie (od 28 października 2014r.) w Porcie Lotniczym Gdansk Lech Walesa Airport.

Spośród szkół, które nadesłały prace konkursowe, Ryanair wybrał 10 finałowych prac, które znajdują się na stronie internetowej: www.ryanair.com/pl/marzenia-uskrzydlaja.

Publiczne głosowanie na stronie internetowej Ryanair będzie aktywne od 3 do 10 października 2014r.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.