Europejskie święto Marketing Automation na Stadionie Narodowym

Już 25 listopada Antiga, Brzoska, Brański, Michiels na Kongresie Marketing Automation w Warszawie.

Rosnące znaczenie automatyzacji procesów marketingowych oraz ogromny potencjał rozwiązania dla biznesu – to kluczowe tematy European Marketing Automotion Congress. Na największej w Europie konferencji poświęconej Marketing Automation, która odbędzie się 25 listopada w Warszawie, pojawią się wybitni przedstawiciele branż: e-Commerce, B2B oraz B2C, a także gość honorowy: Stéphane Antiga – aktualny trener reprezentacji Polski siatkarzy.

Organizatorem konferencji jest SALESmanago – największa w Polsce platforma do automatyzacji marketingu i jedna z najszybciej rosnących na świecie. W wydarzeniu weźmie udział 16 prelegentów z przodujących polskich oraz zagranicznych firm branży. Kongres poprowadzi Artur Kurasiński – uznany bloger, mentor i współtwórca Fokus – smarter analytics.

Gościem specjalnym Kongresu będzie Stéphane Antiga – aktualny trener reprezentacji Polski siatkarzy. Szkoleniowiec obecnych mistrzów świata opowie o budowaniu i motywowaniu mistrzowskiego zespołu, kluczowych wyzwaniach i czynnikach sukcesu.

Kluczowi prelegenci podczas European Marketing Automotion Congres:

Ian Michiels, CEO, Gleanster – czołowy amerykański analityk rynku Marketing Automation

Rafał Brzoska – założyciel i współwłaściciel Grupy Integer.pl

Michał Brański – Członek Zarządu Wirtualnej Polski, założyciel portalu o2.pl

Piotr Stohnij – Online Communication Manager, Harvard Business Review Polska

Grzegorz Błażewicz – CEO Benhauer / SALESmanago Marketing Automation

Ponadto goście Kongresu będą mieli okazję wysłuchać wykładów najlepszych w Polsce specjalistów codziennie wykorzystujących Marketing Automation w takich firmach, jak: Fru.pl, Audioteka, Yves Rocher, Divante, Rainbow Tours, PricewaterhouseCoopers, Harvard Business Review Polska. Nie zabraknie również dyskusji na temat najnowszych trendów i innowacji związanych z iBeaconami, retargetingiem oraz nowymi modelami w e-Commerce.